Aktivity - hry s 8,5 mesačnými deťmi

jankapredavymeni
28. jan 2021

Ahojte, dochádzajú mi nápady ako zabaviť aktívne/neposedné dieťa :D nejaké nápady ? vopred ďakujem

ivangeline
28. jan 2021

Chodit cez prekazky. Ta uciaca veza. Nahanat sa a chytat. Napodobnovat zvuky rozne..a hlavne... Akoze take male dieta len objavuje. Staci mu vzdy vymienat veci v suflickoch a zabavi sa pri ich vyberani. Plus prechadzky.

jankapredavymeni
autor
28. jan 2021

@ivangeline ďakujem mala som skor namysli taketo po domacky vymyslene aktivity 🙂

ivangeline
28. jan 2021

@jankapredavymeni prepáč ale veľmi vymýšľaš pre tak malé dieťa. 🤷😁 Som zvedavá, čo poradia iné...

jankapredavymeni
autor
28. jan 2021

@ivangeline no nudi sa on a ja tiež 🙈🤣 tak akože čo ho mam zavriet do skrine ci co? Myslím že na tom nieje nič zlé že chcem rozvíjať zmysly... Ci?

andreatytler
29. jan 2021

@jankapredavymeni
Ten kos na pradlo je skvely napad.
Skus aj nieco taketo vyrobit...
Ten nas vsak nevydrzal nikdy dlho pri ziadnej aktivite. Cely den len behal po byte a objavoval nove vec. Nechala som ho a doteraz su kazdodnne veci najlepsie hracky... elektricky kabel, rozne varesky, sitka, misky, plastove flase, naplnene cestovinami, sosovicou, flitrami, Suchy zips, zubna kefka, hreben, karimatka... Tiez zrkadlo ci uz na stene alebo na podlahe je skvela zabava.

jankapredavymeni
autor
29. jan 2021

@andreatytler dakujem 🙂