Aké hračky sa oplatí kúpiť pre ročné dieťa?

maillika
16. nov 2021

Milé maminy, môžete dať nejaké typy na hračky pre ročné deti, s ktorými sa reálne aj hrajú?

ludinka
16. nov 2021

lego duplo najlepsie zvieratkove

pondelok01
16. nov 2021

@maillika knizky s okienkami a posuvatkami, taka ta hojdacka v tvare U. Bazenik s loptickami. Ale velky uspech ma u nas aj snurka od topanok a prazdne krabice.

annm81
16. nov 2021

Z vyššie spomenutých
- odrážadlo
- lego duplo
- knižky s okienkami

A tiež :
- vedierko, lopatka, krhlička, formičky - v lete do piesku, ma jeseň v mlákach, v zime do snehu a celý rok do vane
- veža z plastových pohárikov - na stavanie veže aj na prelievanie vo vani
- také tie drevené kocky s aktivitami na každej strane (vkladanie tvarov do správnych otvorov, presuvanie guličky po dráhe)

adamadent
16. nov 2021

Drevené kocky a knihy.

amelie2017
21. nov 2021

U nas mal najvacsi uspech hojdaci konik, taka loptickova draha, hodila lopticku do otvora a vypadla- toto som robila ja, male farebne lopticku,rolky z kuchynskych utierok som natrela rovnakymi farbami, zlepila som to a ona vklada dnu, neskor posluzilo aj pri uceni farieb, hracka takmer zadarmo a mala velky uspech. Potom cca od roka a 3 mesiacov vsetky mozne drevene vlkadacky, a tymi sa hrava doteraz a to bude mat 4 roky. Djeco a goula maju super veci. Tie duo puzzle su skvele, maju opozita, zvieratka a ich mladata, co jedia zvierata,..

amelie2017
21. nov 2021

Obrazky su z pinterestu, ale take nieco som spravila

mareri
21. nov 2021

sestra ma dcerku, ma rok a pol a hraje sa s obriou stavebnicou a najradšej na nej skače

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zusqua
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelicus
19. okt 2022

ja kupujem hračky pre det od https://www.littlebird.sk/ 🙂 majú super výber hračiek aj pre malé detičky. moji chlapci sa vždy radi hrali s kockami :D ja som stavala a oni búrali a potom rôzne vedierka do vody. to ich baví aj dodnes 🙏

viki298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zusqua
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka2710
20. okt 2022

@maillika u nás majú úspech zvukové knižky, poháriky na stavanie veze alebo prelievanie vody, hračky do piesku, a malý rad vari, takže kuchynka a všetky možné naberacky, misky a podobne príslušenstvo 😉