Aké hračky do auta pre dvojročné dieťa?

vrn
27. jún 2013

Poradite co zabavi vase deticky pri dlhej ceste autom? K starym rodicom cestujeme casto, cesta trva 2 hodiny. Mame DVD prehravac pre starsiu dceru, ale mladsiu to zaujme len obcas. Sedia obidve vzadu takze animatorku velmi robit nemozem. Bavia ju hracky na manualnu zrucnost, vselijake skladacky - drevene puzzle, navliekacky, kocky. Poradte nejake take hracky ktore jej nebudu padat ( ako napr. puzzle). V lete stravime v aute dost vela casu, dakujem za tipy 🙂

ichbinich
27. jún 2013

Ak si rada kresli, odporucam taku magneticku tabulu na kreslenie. To "pero" je na snurke, nemoze ho stratit, a da sa to znovu vymazat a zacat kreslit odznova. Stoja uz od 10€, mavaju aj magneticke peciatky. Moj syn si s nou kresli aj teraz, ma tri a pol roka. Mame ju jednoducho vzdy v aute.
Synovi som kupila aj taky "riadiaci pult", kde je volant, hrkalka a telefon. Ten moj je latkovy a od MaxiCosi. Ten telefon robi rozne zvuky po stlaceni tlacidiel. Teraz si to casto otoci a z druhej, rovnej strany si z toho robi drahu pre auticka 😉
V Tchibe som kupila, ale synovi este nedala, take magneticke puzzle. Su to obrazky-krajinky, sceny z mesta a pod., a ku tomu su magnetky s autickami, stromami a pod., ze si deti poskladaju vlastny obrazok (toto: http://www.eduscho.at/magnet-bilderspiel-p40003...).
Mal aj MP3 prehravac s pesnickami, ktory mal reproduktory, tak si ich pustal a pocuval sam, ale bohuzial sa pokazil ☹

ivuska027
27. jún 2013

mame presne toto ako pise @ichbinich a super, ale nam staci dvdcko na dlhe trate, inak nic, co sa musia sustredit, lebo inak su u nas grcačky 😝 🙄