Aké cykloodrážadlo pre 1,5 ročného?

lylyjana
25. jan 2022

Viete mi prosim odporucit odrazadlo pre 1.5 rocneho, ale nie Woom? Toto je dost drahe, tak by som chcela trochu lacnejsiu alternativu, idealne tak do 100. Chceli by sme mu na leto kupit nejake cykloodrazadlo, normalne odrazadlo ako "trojkolka" uz ma.

muminka27
25. jan 2022

Pripojim sa, starsi ma odrazadlo Muff, pouzival od 2r a pre mladsieho sa mi paci Pukymoto.

evkamotka
25. jan 2022

Podľa mna cokolvek do 30 z bazaru. Kto vie,ci ho to bude bavit. Mozno rychlejsie z neho vyrastie,nez zacne mat zaujem. V tomto veku by som bola opatrnejsia nez za 100

lylyjana
autor
25. jan 2022

@evkamotka bavit ho to isto bude, lebo uz teraz na tej trojkolke vkuse chodi po dome, ale zas ked z toho vyrastie rychlo, je mi luto dat 200eur za odrazadlo. Ja by som najradsej tak za 60kupila, resp. co najlacnejsie, ale nech je to dobra kvalita.

anicka182
25. jan 2022

@lylyjana nas ma od roka a pol kinderkraft 2way, a spokojnost, dokonca ho na mall maju v akcii za nejakych 28€

oliali
25. jan 2022

@lylyjana za nas first bike, jazdili ho 2 chalani a stale je v poriadku …

natalala
25. jan 2022

@lylyjana moja mala teraz do 2 rokov tuto motorku, da sa z nej spravit 2 kolesova a aj nastavit vyska. Podla mna je super, lahka, dobra cena a nastavitelna z 3 kolies na 2 a aj vyskovo. Teraz na 2 narodeniny sme jej objednali toto z lidla https://www.lidl.sk/p/kinderkraft-odrazadlo-v-r...

pribinak
25. jan 2022

@lylyjana za mna first bike, kúp adaptér aby ste teraz ešte viac znížili sedačku. Môj ho mal od 2 a jazdil na ním ako predskolak

janocka
25. jan 2022

určite firstbike. Od cca 2r. do cca 4r. na ňom jazdili moji dvaja synovia, potom sesternicin syn aj dcéra a aj po toľkých rokoch je stále v top stave. Jedine ma pár vyblednutí, funkčne je v poriadku. Je ľahké, sedačka sa dá nastavovať veľmi rýchlo, má brzdu, volant sa dá otočiť len do určitého stupňa.. veľmi kvalitné odrážadlo. Neviem koľko stoja v súčasnosti, no ak je to nad tvoj cenový strop, pozri sa po bazárovom kúsku

essenceee
1. feb 2022

plastovu motorku, alebo nejake male plastove odražadlo?

hipuska
18. feb 2022

To funny wheels za mňa veľké sklamanie. Zadné kolesá na široko, dietatu sa zle jazdí. A krátko vydrží. Synovi v 2 rokoch bolo malé. Zle sa mu, lebo mal hodne pokrčené kolienka. Čakala som, že vydrží dlhšie