Gynekológ v Hlohovci

evaseno
22. aug 2022

Ahojte, prosím Vás potrebovala by som poradiť ohladne gynekológa. Teraz sme sa sťahovali do Hlohovca, a hľadám niakeho milého a hlavne profesionálneho gynekológa. 🙂 Ďakujem

bucko555
22. aug 2022

Dobre ho ti neporadim ale určite nechoď k bretanskemu priamo v Hlohovci čo je ......lebo keď je nejaký problem nevie to riešiť má tak dokaslal že som nakoniec skončila na umelom a neter sa snažili o babu furt ju odpinkaval žiadne poriadne vyšetrenie zmenila ho a so troch mesiacov bola tehotná hneď je spravili poriadne vyšetrenia

fifulik
22. aug 2022

Ja ak mozem poradit, a nevadilo by ti pár km cestovať do Piešťan, tak odporúčam pána Karabu 👍🏽

simona92101
22. aug 2022

@fifulik ja teda pana Karabu urcite neodporucam,kedysi bol odbornik,teraz je to skor ožran a teda spravanie k zenam ma katastrofalne...

fifulik
22. aug 2022

@simona92101 tak to vobec neviem 😐tak zas zalezi aký ma den ked som tam akurat

simona92101
22. aug 2022

@fifulik xy zien chodia k nemu na sono do nemocnice,a neexistuje aby kazdej nadaval do tlstych,ci mal ine hlupe reci.automaticky kazdej tyka ci ma 20 alebo 40 rokov,mna sa dokonca pytal citujem:" a ty nevies kedy si s chlapom trtkala?" Toto sa opyta vydatej 35r zeny,na margo posunuteho terminu porodu..
Kamaratka si ho zaplatila k porodu a neprisiel lebo mal vypite...

fifulik
22. aug 2022

@simona92101 to si robite srandu 🥲no tak asi prehodnotili gynekológa..ďakujem vam..čo sa ja dnes nedozviem…

fifulik
22. aug 2022

@fifulik *prehodnotím

radkatalajkova
23. aug 2022

Ja chodím do PN MUDr. Kolková a som max.spokojná

evaseno
autor
23. aug 2022

@radkatalajkova a nema problém zobrať aj ked niesom s PN? v Trnave ma zato odmietli

radkatalajkova
23. aug 2022

@evaseno určite nie, keďže ja tiež niesom