Zmena pediatričky v Nitre

andyapali
24. feb 2017

Ahojte mamičky, prosím poraďte mi nie som spokojná so svojou pediatričkou a chcela by som ju zmeniť. Skúšala som u MUDr. Bergerovej, ale ma odmietla, že už má veľa pacientov a doporučila mi skúsiť MUDr. Horeckú alebo Jančíkovú, viete mi o nich povedať viac a aj koľko majú rokov? Ďakujem🙂

nikipepo
24. feb 2017

Dr.jančiková je staršia ale ja som spokojná. Radšej vyšetri alebo pošle na vyšetrenie ako by mala niečo zanedbať. Taktiež atb nedava len tak, radšej spraví aj crp. Ma velmi šikovnú sestričku.

tamtamka26
24. feb 2017

V Nr je medzi pediatrami zname verejne tajomstvo, ze si pacientov nepreberaju. Taku maju dohodu. Zrejme preto ta aj Bergerova odmietla.

havana_frost
24. feb 2017

@tamtamka26 Hej? Mňa vzala pediatrička mimo obvod bez problémov.

andyapali
autor
24. feb 2017

@havana_frost mne povedala, že už má veľa pacientov

andyapali
autor
24. feb 2017

@tamtamka26 lenže ja nie som z NR a ani terajšia pediatrička nie je z NR a to som povedala

tamtamka26
24. feb 2017

@havana_frost uz sa to tu riešilo . Nejakej mamicke to povedala dr.,ku ktorej chcela prejsť. Ze si proste pacientov "nekradnu".znama tiez chcela prejst k Jancikovej a ani za svet...

havana_frost
24. feb 2017

@tamtamka26 môže byť... aj keď je to dosť subjektívne ponímanie, že "kradnúť"... ak má raz pacient záujem, tak asi na to má dôvod. Ja som veľmi spokojná, s klokočinským trvalým pobytom mám pediatričku na Chrenovej, ale spokojná som veľmi.

andyapali
autor
24. feb 2017

Ďakujem baby za rady 🙂

anieli_1
24. feb 2017

@andyapali jancikovu máme aj my je super určite ťa zoberie 🙂

anieli_1
24. feb 2017

@tamtamka26 mojej sestre malého úplne v pohode zobrala jancikova....Možno záleží za akých okolností a od koho ku komu....

petuska2110
24. feb 2017

No ja mám rovnaký problém až nato že doteraz bola skvelá až teraz na poslednej kontrole bola neskutočná. Nepohodli sme sa absolútne a pokiaľ na ďalšej kontrole nebude počúvať čo sa jej snažím vysvetliť žiaľ budem ju musieť zmeniť😒

okulka_db
24. feb 2017
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

.

andyapali
autor
25. feb 2017

@petuska2110 patríš k Jančíkovej?

petuska2110
25. feb 2017

@andyapali nie ani k jednej co si pisala. len ma tato tema zaujíma lebo aj ja mam rovnaký problem.

andyapali
autor
25. feb 2017

@petuska2110 aha, už som myslela, že si mala problém s jednou z nich

sandy7733
30. aug 2021

Ahojte, prosim na klokocine, dobry pediater co aj berie ked chcem zmeniť deckam? Ďakujem
Tiež sa chcem spýtať, mate niekto skúsenosť s Dr Morvayovou a jej drzym vystupovanim? Mam u nej pocit,ze nas vzdy chce rychlo odbiť a nemá ani chuť počúvať odhladnuc od jej odbornosti. Vsade čítam len dobre recenzie ale ja som úplne sklamana z jej prístupu. Naposledy ma s mojimi 2 dievcatami doslova pred dverami poslala prec a to tam nikoho v cakarni nemala,ze nech prideme na druhý deň až na moje naliehanie nám dala termin v rovnaký deň ale o 3 hod neskôr. Toto bola pre mňa posledná šálka. Jej sestrička tiez pôsobí,ze bezi na rovnakej vlne ako Dr, ze chcu len rychlo, rychlo a človek má pocit, ze sa nemôže ani nič spýtať. Mate to niekto podobne?