Zmena gynekológa

natali408
26. nov 2018

Ahojte
Ako sa postupuje pri zmene gynekológa? Je treba najprv nájsť nového, zistiť, či ma vezme a on mi následne dá nejaký papier a s ním prídem k môjmu terajšiemu, alebo ako ??
Ďalej sa chcem zároveň opýtať ak sa nájdu baby z PP, ktoreho gynekológa by ste mi odporúčilich? ?
Ďakujem pekne za odpovede

tosomja
26. nov 2018

@natali408 ano, presne tak, najdes nového, da ti ziadanku na kartu a to je vsetko.

natali408
autor
26. nov 2018

@tosomja ďakujem ti 😊

baribe
27. nov 2018

Ja Ti odporúčam ambulanciu doktora Karniša. Ambulancia sa nachadza v Nemocnici Poprad na druhom poschodi. Je to skvely mlady lekar. Strieda sa v ambulancii ešte s jednou doktorkou,aj ona je super.

natali408
autor
27. nov 2018

@baribe ahoj chcem sa opýtať či je tam doobeda stále buď Karniš alebo tá druhá Dr.?

baribe
27. nov 2018

@natali408 oni sa striedaju tušim po celych dňoch. Ja uz tam nechodim lebo som sa odsťahovaka,takže si presne nepamatám ako ambuluju. A tuším jeden den z týždňa robia iba tehotensku poradňu.

baribe
27. nov 2018

@natali408 nasla som na ich stranke že od pondelka do stredy ambuluje Karniš,vo štvrtok doktorka Martinkova a piatky nerobia. A v utorok byva tehotenska poradňa.

natali408
autor
27. nov 2018

@baribe ďakujem idem nájsť tú stránku

odesi
3. dec 2018

Aj ja som tak isto postupovala, ked som prestupovala k novemu gynekologovi. Takze spravny postup vies, uz len najst toho praveho a lepsieho 🙂