Tip na gynekológa, ktorý lieči hormonálne "migrény"

autonomnasustava
10. máj 2024

Ahojte hľadám fajn gynekológa/gynekologičku v Bratislave a okolí ochotného riešiť hormonálne "migrény", konkrétne teda spraviť kompletný hormonálny profil v rámci cyklu (progesterón a estrogén). Máte niekto skúsenosť?

minenkak
10. máj 2024

@autonomnasustava však kúp si niečo bylinné na hormóny,vitex jahňací napr

kacena4
10. máj 2024

mna lieci neurolog biologickou liecbou

taktotedanie
10. máj 2024

Tiez som v sledovani neurologa, toto ti gynekolog riesit nebude
Mne to bolo potvrdene aj hormonalnymi profilmi a dostala som odpoved bohuzial riesi to neurolog liekmi na migrenu, moze sa to zlepsit/zhorsit po porode, menopauze atd
A taky hormonalny profil urobi kazdy gynekolog ale riesit ta dalej nebude

queen_mary
11. máj 2024

@kacena4 ake si musela splnit podmienky na biologicku liecbu? Lebo ja mavam tak 3 migreny za mesiac, a moj "uzasny" doktor povedal, ze musim mat migrenu skoro kazdy den aspon 3 mesiace aby mi to poistovna preplatila.. akoze dost ma odpalkoval a ze ked mi pomahaju triptany tak mam ostat pri nich

taktotedanie
11. máj 2024

@queen_mary lebo liecba ma urcitu postupnost a ked ti zaberaju triptany naco ti biologicku liecbu?
Vsetko ma svoje nevyhody

kacena4
11. máj 2024

@queen_mary musis mat tusim min 6 migren mesacne viesť o tom dennik a vyskusat min. 3 x ine lieky (denne) nie na zachvaty. ja som mavala cca 15 migren mesacne klesli na 3-5 mesacne

luccija
11. máj 2024

@kacena4 môžem Ti napísať IP, ale ohľadne niečoho iného🙂

kacena4
11. máj 2024

@luccija skus

queen_mary
11. máj 2024

@kacena4 aha tak, tak to uz ano. Az tolko ich nastastie nemam, ale teda lepsie by mi bolo samozrejme bez nich 😀

autonomnasustava
autor
12. máj 2024

@taktotedanie tak mne gynekologicka nechce spravit hormonalny profil, pretože pre nu to nie je problém, má to podla nej kazdý a je to normalne, preto hladam gynekologa/gynekologicku, ktorý ten hormonálny profil urobia

saska112
27. jún 2024

@autonomnasustava ahoj, presne toto aj mne povie moj dr. Ze on ma tiez migreny. A som vybavena. Takze si dam sumatriptan a trpim 3x do mesiaca