Súkromný detský neurológ

katzfromsa
23. jún 2021

Hladam sukromneho neurologa pre dcerku (16r). Sme z okresu Ilava, ale nemam problem cestovat. V Sinalgis v Blave uz neberu novych pacientov. VIete mi odporucit dalsie kliniky, lekarov, ktory by nas vedeli co najskor vysetrit? Natrafila som na SPinn v Ruzomberku, Agel Clinic v Blave. REcenzie? Dakujem🙂

katecameron
23. jún 2021

@katzfromsa ja som ti riešila dnes súrne potrebujeme neurol.nasla som až Nové Zámky objednať sa dá cez net a termín máme o týždeň

katzfromsa
autor
9. aug 2021

tak nakoniec sme sli do Povazskej Bystrice a prva navsteva spokojnost. Pani doktorka pedant, poslala nas na dalsie vysetrenia a MR

a_driana
4. máj 2022

@katzfromsa prosím vás, neviete mi povedať ako sa pani doktorka volá? Potrebujeme vyšetrenie pre nášho 3 ročného a hľadám niekoho s ľudským prístupom...zatiaľ ma všetci odbili hneď v telefóne alebo ani nezdvihli...sú tam dlhé čakacie doby? A hradí to poisťovňa alebo je to súkromné? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

katzfromsa
autor
4. máj 2022

@a_driana volá sa Púčeková Slavomíra. Taktiež má plnku, chodíme vedľa k psychologičke. Skúste jej zavolať, sestrička nam vtedy dala termin ale teda je to uz skoro rok dozadu. Držím palce.