Stomatológ - Žiar, Zvolen, Banská Bystrica

siu7
2. jún 2024

ahojte, chcela by som poprosit, ak ste zo stredneho Slovenska - Ziar nad Hronom, Zvolen, BB viete mi doporucit dobreho stomatologa? Pristup k pacientovi, kvalita prace, profesionalita a neprehnane ceny - priklad 1000,- za korunku je fakt vela. dakujem pekne.

vysost
13. jún 2024

@siu7 ahoj, tiez som zadala podobny prispevok, ale tiez bez odozvy🤷🏻‍♀️. Nezistila si nahodou odvtedy nieco, prosim?

siu7
autor
27. jún 2024

ahoj , bohuzial nie, ziadna odozva, co som si pozerala stomatologov na internete a recenzie, je to velmi individualne, chcela by som vediet recenzie z dlhodobeho hladiska, teda, ak ma niekt 20 rokov toho isteho a chodi len na preventivku, to mi vela nepovie, ale napriklad ak niekto riesil korunky 10 rokov dozadu, tak by som chcela vediet aj kvalitu , staroslitvost a pod. ale zatial bezuspesne hladanie,. ja som mala super zubarku ako cloveka, ale pri poslednej navsteve ked mi zacala rozpravat v nezavaznej diskusii o osobnom zivote a potom mi strelila za kazdych 10 minut - konzultaiciu /25 euro, tak som si myslela , ze si budem hladat najprv usneho