Skúsenosti so stránkou lekar.pluska.sk a neuverejnená recenzia

squirrels

Ahojte,
zaujímalo by ma, či sa už niekomu stalo, že napísal na stránku lekar.pluska.sk hodnotenie lekára, ktoré bez akéhokoľvek zdôvodnenia nebolo uverejnené. Pred pár dňami som popísala negatívnu skúsenosť s jednou lekárkou, ktorá zatiaľ na stránke nemala žiadne hodnotenia. Zobrazilo sa mi, že hodnotenie čaká na overenie (či neobsahuje vulgarizmy), čo môže trvať tak do dvoch dní. No hneď na druhý deň som už vo svojom profile mala uvedené, že som zatiaľ neohodnotila žiadneho lekára. Odvtedy už prešli ďalšie dva dni a moje hodnotenie jednoducho zmizlo. Pani doktorka má stále "0 hodnotení". Samozrejme, že skúsenosť bola formulovaná kultivovane a bez použitia akýchkoľvek hanlivých či urážlivých výrazov. Funguje tam skutočne cenzúra alebo ako tomu mám rozumieť? 😕

pininka
21. sep 2018

@squirrels to mi pride divne, lebo inak tam chodim casto a je tam kopec negativnych hodnoteni na lekarov. Ale mozno to uz funguje ako booking. Ja som tiez napisala negativne hodnotenie na ubytovanie a dodnes ho nezobrazilo

skatulienka_sk
21. sep 2018

@squirrels áno, aj demokracia využíva cenzúru 🙂

flower24
13. feb 2019

Mam tu istu skusenost. Pred dvomi tyzdnami som dala negativnu skusenost a nie je tam.

nikola9227
12. jún 2019

Ja som nedávno písala negatívne hodnotenie na jednu lekárku. Negatívny názor na ňu nemám len ja, ale sťažnosti a nadávanie na ňu od takmer všetkých jej pacientov počúvam vždy, keď čakám v čakárni. Zvláštne je, že v jej hodnoteniach na portali lekar.pluska.sk má 9 recenzií a každá je 100% (okrem jednej, kde jej niekto dal 99 % . Ja tomuto absolútne neverím, pretože ju poznám a o neobjektívnosti tejto stránky ma presvedčilo to, že keď som tam napísala negatívne hodnotenie, kde som jej dala 5%, tak ho dodnes neuverejnili. Takže vyzerá to tak, že je to ako booking, tripadvisor a pod, kde si dobre recenzie môžu lekári jednoducho kúpiť.

miriammirka
23. okt 2019

pripájam sa k ostatným, písala som v jeden deň 2 recenzie na moje doktorky, jedna bola taká neutrálno- pozitívna, tu mi zverejnili bez problémov a je tam dodnes. Druhá bola negatívna a doktorka tam mala viacero negatávnych hodnotení - moje skusenosti s ňou boli uplne rovnaké a to najma to že rozobera svoj sukromny život pri vyšetrení, rieši uplne odveci témy, zdržuje cele vyšetrenie na hodinu ponukaním akože ''''prirodnych'' produktov istej firmy, ktoru stale odporuča atd. No proste absolutne neprofesionalna doktorka ale to je na dlhšie a ľudia s ňou majú rovnaké skusenosti. A moja recenzia dodnes nebola zverejnená !!! Samozrejme bola napísala pravdivo, objektívne a slušne. Taktiež som si všimla napr. že VIACERO doktorov, ktorí mali najmä zlé a negatívne hodnotenia od ľudí (nebudem menovať) jednoducho z tej stránky ZMIZLI úplne, - keď napíšete meno doktora, tak vám ho buď ani nenájde, alebo má 0 hodnotení. Môj bývalý zubár tam napríklad tiež bol, už tam nie jeevidovaný vôbec, a ordinuje dones. Celá tá stránka je jeden veľký odpad. 👎👎👎👎👎

larett
21. feb 2020

Ahojte, mám rovnakú skúsenosť. Myslela som si, že je to stránka, kde naozaj ľudia uverejňujú objektívne hodnotenia a recenziami som sa riadila. 2 dni dozadu som napísala recenziu na lekárku, ktorá ma raz zle vyšetrila a druhýkrát mi dala termín a potom ma odmietla zobrať, že k nej nepatrím podľa rajónu, potom ako som sa zastala druhej osoby v čakárni. Lekarpluska je veľmi neseriózna a nedôveryhodná stránka, moju recenziu neuverejnili, zamietli a keď som sa dožadovala vysvetlenia, tak mi napísali že nie je v súlade a etickými pravidlami, ktoré som samozrejme čítala a riadila som sa nimi pri písaní hodnotenia. Napísali mi že recenziu môžem upraviť a schvália ju, ale keď sa chcem prihlásiť ukazuje mi to, že moj email je neplatný. Jednoducho ma zabanovali za to, že som si dovolila napísať negatívnu recenziu. Viete mi poradit čo s tým, kde ich nahlásiť alebo čo s tým robit? Veď takto nemôžu zavádzať ľudí a pacientom, ktorí majú ústavné právo demokraticky sa vyjadriť, ho upierať a blokovať ich.

gemerka17
14. jún 2020

Tiež mi nechce uverejniť negatívnu recenziu na lekára, po kontaktovaní admina mi odpísali, ževraj to nie je v súlade s etickými pravidlami. Samozrejme že bolo, všetko z mojej strany slušne opísané čo a ako sa stalo, založené na vlastnej skúsenosti. Ale vyzvala som ich nech mi v recenzií napíšu časti, ktoré im vadia. Nakoniec vypichli 3 vety, stačilo len poupravit trošku slovo, ktoré vôbec mimochodom nebolo neslušné alebo urážlivé. Recenzia bola nakoniec uverejnená.
@larett podarilo sa ti nakoniec nejak odblokovať ?