Skúsenosti s hodnotením lekárov

marina887
27. jún 2012

Ahojte 🙂 Zaujímalo by ma, aké máte skúsenosti so servermi, ktoré slúžia na hodnotenie lekárov (napríklad http://www.lekar.sk )? Dá sa na ne spoľahnúť? Hodnotíte aj vy? 🙂

trish31
28. jún 2012

@marina887 ja sice hodnotim,ale poznam zeny,ktore jedneho lekara hodnotia x krat pod viacerymi nickmi-ci z lasky k nemu alebo je az tak uzasny,neviem 😉 ale poznam aj take...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trish31
28. jún 2012

@dominika1988 presne tak,poznam osobne jednu babu,ktora nie je celkom OK a isteho lekara tam hodnotila asi 10x,vzdy pod inym nickom.Takze asi tak.Ja dam na odporucanie,ale skor od znamych,to mam istejsie 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marina887
autor
3. júl 2012

Dík za názory, ja sa teda vždy snažím hodnotiť najobjektívnejšie, ako viem. 😀 A vždy pripíšem aj komentár. 🙂 Ale verím, že sú rôzne "prípady..."

gabuci
14. júl 2012

Ja tiež chodím na tie stránky,vždy si prečítám hodnotenia na lekárov za kým potrebuem ísť,alebo som už aj ohodnotila tých svojich.Máte pravdu,nie vo všetkom sa dá spoľahnúť na tie hodnotenia,nie každý napíše pravdu,alebo niekto tam dá viac hodnotenia na toho istého lekára pod iným menom.Ja ked potrebujem ísť niekde kde som ešte nebola,skúsim sa poinformovať od známych.Iáč nie sme rovnaké,tak čo sa niekomu páči,vyhovuje druhej pacientke nemusí úplne sedieť.

inzulin
11. mar 2024

Hodnotenia na spomínaných stránkach sú neobjektívne. Pretože každý človek môže mať inú skúsenosť. A potom niektorí lekári na týchto stránkach nie sú, ako napr. obvodný lekár Miroslav Bažány z TT, ktorý, hoci má min. 25 r. praxe, neovláda postup pri vyšetrovaní - moja osobná skúsenosť - nevedel mi diagnostikovať akútny zápal ľadvín, pri ktorom je nutnosťou urobiť test na zápal v tele, neurobil ho. Nemal sa hrať na doktora, keď to nevie, ale mal ma poslať k internistovi. Neposlal. Moja rada je - vyhnite sa mu už z diaľky.