Referencie na MUDr. Lindu Borskú

janapavlu
23. aug 2012

Hľadám zubára pre seba aj dcéry, našla som túto pani doktorku, má zmluvy s poisťovňami, preto je pre nás zaujímavá 🙂 . Bola by som vďačná za názory či referencie, ak má niekto skúsenosť.

novazienka
30. máj 2013

@janapavlu Ahoj ako si spokojna s pani doktorkou Borskou?

genkai271
8. dec 2013

baby, chodite k nej? ako ste spokojne?

janapavlu
autor
24. jan 2014

Ja som zatiaľ spokojna. U dr. Borskej však pracuje ešte dr. Feltovičova, ktora mi robila vstupnu prehliadku aj opravu velkeho kazu. Zatiaľ všetko ok. Je velmi mila, všetko povie, čo ide robiť. Musim povedať, že som necitila absolutne nič, žiadnu bolesť, a to som dosť citliva na zuby (-: Ma zmluvy, takže ani ceny nie su take prišerne. Zatiaľ ma vždy vzali v objednanom čase.

monicka80
5. feb 2015

Dobry den, prosim vas, stale ste spokojni s p. dr. Borskou?
dakujem za odpoved

genkai271
6. feb 2015

@monicka80 - ja som nebola,odisla som. ty mas aku skusenost? mozes kludne do spravy

lenulienka86
12. mar 2016

Baby ja som velmi spokojna s pracou a pristupom ale mam pocit ze skrachujem pri nej. Normalne kazdy rok 300 az 500e za par kazov. Nemam mostiky ale stolicky uz viackrat prevrtane. Viem ze na jeden zub mi ide vela materialu ale uplne bezne 90e ma skasne. Tolko vela som nikdy neplatila ani u zubara bez poistovne. Ja neviem. Kazdeho koho sa pytam tak mi povie ze 30e za opravu kazu na stolicke plati... nechapem tie ceny