Recenzie na Feminatal Dúbravka

3. apr 2019

Ahojte zeny, ktore chodite do tejto ambulancie, ako to hodnotite? Robi tam aj nejaka lekarka, ci len Karkalik (bojim sa ist k muzovi 😀)? Robia aj sono prsnikov a podobne? A poplatky su vysoke? Maju uvedene, ze prijimaju nove pacientky, tak premyslam, ze pojdem sem. Dakujem za akekolvek info 🙂

3. apr 2019

@tyrkysova_kobyla Idem na buducu stredu prvy krat tak potom ti napisem

galixx
3. apr 2019

Ja chodim uz 6 rokov a som spokojna. Robi tam aj lekarka, ked sa objednavas sa sestricka zvykne spytat ku komu chces ist. Pocas tehotenstva sa dost plati, inak neplatis. Ja chodim len raz rocne na preventivku. Sono prsnikov nerobia. Ale robia napr. morfologicky ultrazvuk pocas tehotenstva

@mk17 skvele, budem rada, dakujem 🙂
@galixx mne zatial tiez stacia preventivky, este nie som tehotna. Potom pocas tehotenstva to kolko vychadza? Nevies, kam posielaju na sono prsnikov?

sissy27
3. apr 2019

@tyrkysova_kobyla môžeš si vždy vybrať, či chceš ísť k doktorovi alebo doktorke. Mne je to vždy jedno, ale vyjde mi vždy doktorka 😀 Kamoška chodí ku Karkalíkovi a veľmi spokojná s jeho prístupom, citlivý, ochotný, príjemný.
Na sono prsníkov si môžeš ty vybrať kam chceš ísť, oni ti dajú len žiadanku, ale neposielajú do konkrétneho zariadenia.
Ja chodím len na preventívky, keďže problémy nemám, ale veľmi som spokojná s prístupom aj s organizáciou.

3. apr 2019

@sissy27 dakujem za info 😉 takze vlastne na sono mozem ist kdekolvek v ramci BA? Moc sa este v BA nevyznam 😀

Tak myslim, ze som rozhodnuta a prehlasim sa sem, tychto par pozitivnych ohlasov ma celkom presvedcilo 🙂

sissy27
3. apr 2019

@tyrkysova_kobyla áno, na sono kamkoľvek. Najbližšie to máš asi do Karlovky. Okrem toho, že teda naozaj sú tam veľmi milí lekári aj sestričky, tak pre mňa bolo plus aj to, že sa neplatí ročný poplatok ako v iných zariadeniach, ale len jednorazový. Mínus môže byť pre niekoho, že nepredpisujú antikoncepciu. Ale inak objednanie na čas vždy dodržané, doktorka si vyhradí na každú pacientku dostatok času, všetko vysvetlí, ukáže, máš čas a priestor sa pýtať.

3. apr 2019

@sissy27 antikoncepciu neberiem, takze v tom problem nevidim 🙂 dakujem ti za podrobne info 😉

lenkavet333
8. apr 2019

Ja chodim do feminatal v petrzalke, plati sa tam 80e za trimester ale som spokojna...a 5e za preventivnu prehliadku raz do roka

@mk17 ahoj, bola si? 😃

ysseba
10. apr 2019

Baby a teda v tejto ambulancii mi nepredpíšu antikoncepciu?

viky7

@ysseba nie

ysseba
10. apr 2019

@viky7 Škoda, dobrú ambulanciu mám kúsok od domu, len to má jednu (pre mňa zásadnú) chybičku ☹

10. apr 2019

@tyrkysova_kobyla ahoj nebola, musela som zrusit termin lebo s maminou behame po vysetreniach, bola na kolonoskopii a nedopadlo to dobre😔
Ale urcite pojdem. Musim si vyziadat novy termin. Davaju celkom rychlo, tak potom ti napisem.

@mk17 ouu to ma mrzi 😞 zelam maminke vela sil ❤️

@tyrkysova_kobyla dakujem
ja ti potom urcite napisem ako sa mi pozdava gyn. ambulancia

@mk17 dakujem, si super 😉

luckamjar
25. máj 2019

@mk17
@tyrkysova_kobyla dievcata prosím nejaké novinky? 🙂 hľadám nového gynekológa, mám kopec problémov ktoré som si už preskákala so starým ale momentálne mi už prestáva vyhovovať a hľadám niečo bližšie...keďže sme v Dúbravke tak mi toto padlo do oka no chcela by som najnovšie skúsenosti. Všetky info pomôžu 👍

27. máj 2019

@luckamjar zatial len cakam, kym mi tam aktualna gynekologicka posle kartu a potom sa objednam 😃

22. aug 2019

Ahojte, dnes som teda bola konecne prvykrat v tejto ambulancii, poplatok za novu pacientku 40 €, pani doktorka aj sestricka boli velmi mile a ambulancia nova, cista a pekna. Hodnotim to velmi pozitivne 🙂

sunsflower
30. aug 2019

@lenkavet333 zeby znizili poplatky? ja som platila v 2017 za trimester 100 eur

dadamelllie
9. okt 2019

Ahojte, prosim viete mi niektora povedat, ci ta ich "nadstandardna starostlivost" v tehotenstve stoji za to? Za prvy trimester mam u nich len jeden ultrazvuk, coz je hradene aj poistovnou, tak kam slo tych 100 eur? Ci to sa potom dozenie na ostatnych vysetreniach? Svagrina (mimo BA) vravela, ze ona pocas tehotenstva chodila na poradne a vzdy mala ultrazvuk zdarma, aj jej vytlacili fotku, tak mi toto pride ako ryzovanie na pacientkach.

viky7
9. okt 2019

uz si to az tak nepamatam, ale myslim, ze ja som mala ultrazvuk na kazdej poradni

simona_011
22. sep 2021

@lenkavet333 ahoj, chcem sa spytat, si spokojna s feminatal v petrzalke? uz si tam aj rodila? dakujem

lenkavet333
22. sep 2021

@simona_011 ano som tam spokojná aj keď opäť zdraželi, rodila som v Ružinove v pôrodnici, odrodil ma dr Totka, super doktor