Procare v Bratislave - skúsenosti s pediatrom?

improvizacia
29. mar 2010

Ahojte,
vzhladom k tomu, že manželova firma je nahlásená v Procare, potrebujem si tam nájsť pediatra pre nášho drobčeka, ktorý o pár týždnov a možno už o pár dní 🙂 príde na svet. Nemáte s nimi nejaké skúsenosti?
Predbežne hladám niekoho na Prievozskej ale nie je to podmienka. (hlavne nech sa tam dá pohodlne parkovať) vopred moc díky za infošky.
V stredu by som tam rada vyrazila, lebo moc času už nemám.
Vopred moc díky za infošky. .

iva81
30. mar 2010

Ahoj ja chodim k Dr. Krajcirovej na Prievozskej s mojim 2 mesacnym syncekom a zatial som spokojna. Ona je aj gastroenterologicka co si myslim je v tejto dobe ked ma skoro kazde druhe babo reflux alebo podobne problemy len plus.

improvizacia
autor
30. mar 2010

iva 81 díky za infošku .

ivush
30. mar 2010

iva81 Tá dr. Krajčírová je mladá alebo taká staršia ? A je taká, že pokojne Ti všetko povysvetľuje a tak ? lebo my sme chodili do Procare presne tam, ale bola tam predtým iná Dr. a teraz zvažujeme či znova uzavrieme zmluvu, len neviem aká tá pani Dr. je....

jahodka11
30. mar 2010

ivush, dr krajcirova je starsia, chodili sme k nej na gastro na kramare, uplne perfektna lekarka....mozem len odporucit 🙂

improvizacia
autor
31. mar 2010

tak ja to u nej skúrim a dám vám vedieť.
majte sa

e.vacka
3. apr 2010

Mudr. Krajčírová je suuuuper lekárka, perfektný prístup a odborníčka!!! Ja ju môžem len odporúčať. 😉

ivush
11. apr 2010

Kočky a neviete ako to je, ak by sme chceli takú prvú konzultáciu s dr. predtým, než sa zazmluvníme , je to možné ?

given
12. apr 2010

Ivush, objednaj sa normalne na tej ich linke, mne to rovno navrhli, ked som hladala pediatra a tak som sa najprv porozpravala so Smetanovou na Daxnerovom (ale uz tam nerobi).

ivush
14. apr 2010

given a teraz chodíš so synátorom tiež ku Krajčírovej ?

improvizacia
autor
21. apr 2010

ja som už nahlásené tiež u Krajčírovej. Vyzerá byť super aj podla spôsobu komunikácie aj podla mamičky s ktorou som bola na chodbe pred jej dverami - tiež si ju chválila..

mirusikp
21. apr 2010

ahojte, neviete poradiť, ako dlho sa u p. Krajčírovej čaká na výsledky výterov napr. z hrdla a nošteka kvôli prítomnosti bacila? volala som zatiaľ iba na recepciu a nevedeli mi presne povedať...

nya
28. aug 2010

Ahojte,
viete mi prosim poradit, co je zahrnute v baliku Junior care (ak ho tu niekto vyuziva)?
Treba potom este u pediatra doplacat alebo vsetky standartne vysetrenia su zahrnute v tomto baliku?

elik81
1. sep 2010

Ahojte, chcem sa vas spytat na novu pediatricku Zuzanu Njambi Tarekovu. Vraj ordinuje aj na Prievozskej aj na Betliarskej. Mate s nou niekto skusenosti? Dakujem.

mhubova
28. apr 2011

@elik81
zaujimalo by ma, ci ste uz niekto vyskusali pediatricku Zuzanu Njambi Tarekovu, ak ano...co na nu hovorite. Dakujem

luc771
3. máj 2011

@mhubova
hm, tak toto by aj mna zaujimalo, hladam pre maleho pediatra, zatial som nasla len jednu referenciu na dr. Tarekovu, bola pozitivna 🙂

pupendo5
20. feb 2013

Nasla som tutostaru temu, mozno sa niekotra z vas ozve ci teda do procare chodite/ chodili ste, ku komu, a ake ste mali/ mate skusenosti, dakujem!

iva81
7. mar 2013

@pupendo5 ahoj my tam chodime uz 3 roky k Mudr. Krajcirovej a sme velmi spokojni, teraz mame uz druheho synceka a chodime tam aj s nim. Ale je to vela peniazkov takze keby tam tato doktorka nebola tak ideme inde.

mis_ka
7. mar 2013

@pupendo5 my chodime uz asi rok k doktorke Jonasovej, som velmi spokojna. Ordinuje na Daxnerovom.

pupendo5
7. mar 2013

@iva81 a v ktorej poliklinike ordinuje prosim Ta? Dakujem🙂
@mis_ka Dakujem🙂

iva81
7. mar 2013

@pupendo5 v petrzalke na Betliarskej

pupendo5
7. mar 2013

@iva81 dakujem!

le_to
16. máj 2013

Krajčírová nerozozná zdravé dieťa od postihnutého, takže určite neodporúčam 😝

katka0412
16. máj 2013

@mis_ka ja rozmyslam o dr. Jonasovej ci k nej ist... hovoris ze je dobra? nenasla som na nu ziadne referencie od mamiciek. Je starsia alebo mladsia? dakujem

mis_ka
16. máj 2013

@katka0412 mlada, taka po 30tke. mne sa paci, je pravda, ze odkedy sme u nej sme vdakabohu nemali ziaden vacsi problem, tak neviem az tak posudit.

katka0412
16. máj 2013

@mis_ka dakujem za odpoved..my tiez vdakabohu nemame vacsie problemy len my mame teraz taku "strasne milu" doktorku ze syn je total hystericky ked ma k nej ist..teraz sa boji strasne doktorov uz vsetkych nie len jej ..nemozem povedat zle slovo na jej liecbu, nikdy nic nezanedbala ale ten pristup koniec sveta...myslim ze syn sa bude bat tak ci tak aj noveho doktora ale chcem urcite zmenu aby som nemala zaludocne vredy uz len ked mam zavolat a objednat sa ako to mam teraz u tejte nasej..mozno casom sa nebude bat..dufam teda 😉 dakujem velmi pekne za odpoved.

maragn
16. máj 2013

Dr. Jonasova na daxnerovom, inak budu sa stahovat do centralu, takze parkovanie v pohode. Dr. velmi zlata.

adelsvet
10. jún 2013

Ahojte, za dva mesiace mám termín a hľadám vhodného pediatra. Zvažujem súkromnú polikliniku, najmä kvôli možnosti objednania sa na konkrétnu hodinu a vyhovuje mi aj nové miesto polikliniky Centrál. Podľa aktuálnych info by tam mali ordionovať 4 detské lekárky, máte skúsenosť aj s ostatnými (Dr. Jonášovú podľa doterajších príspevkov odporúčate). Nie je to však málo peňazí. Už tu padla taká otázka, len nebola zodpovedaná. Junior Care sa týka detských pacientov, ak som správne pochopila, ale nie je mi jasné, že či sa v rámci tohto balíka ešte následne dopláca za navyše vyšetrenia. Ďakujem za všetky odpovede.

le_to
10. jún 2013

@adelsvet ahoj mame juniorcare a nikdy sme nič nedoplacali

cleona
10. jún 2013

@adelsvet Ja som sa bola na poliklinike Central infomovat ohladom dostupnosti pediatricky a bolo mi povedane, ze momentalne prijíma uz iba Dr. Jonasova a Dr. Batovska-Tothova. Dalsie dve doktorky - Dr. Linkayova a Dr Raskova uz maju vraj plne stavy a neprijímajú nových pacientov.

janahugo
10. jún 2013

Moja skusenost je taka, ze po 6ich rokoch v sukr. medic. centrach (o.i. 4 roky Procare-Prossanus) a vymenenych 5 pediatrickach som si konecne nasla definitivne uzasnu lekarku. Velka nevyhoda centier je v tom, ze sa tam zvyknu velmi casto menit lekarky. A co je lepsie ako mat od narodenia tu svoju-jedinu? NASA NAJLEPSIA - MUDr. Antošová (www.detska ambulancia.sk) - sukromna prax s rychlym objednanim cez internet, konzultacie po telefone, blizkost nemocnice Kramare...skvela, len neviem, ci berie novych pacientov.( I tak zvazte, ci velke centrum, alebo osvedceny pediater! Navyse, tie rocne poplatky su prehnane vysoke!(