ProCare Central Bratislava a MUDr. Eva Abichou - recenzie

marlen_ka87
6. feb 2018

Ahojte,

chodíte niektorá s dietatkom do Procare central BA k pani doktorke Abichou? čo na nu hovoríte? je jedina ktorá momentálne berie nových pacientov a nenasla som nikde recenzie.
dakujem
marlen

bb6
23. feb 2018

@marlen_ka87 aj mna to zaujima.

krukky
5. mar 2018

Presne to isté riešim, jediná v procare berie a nikde žiadne recenzie...

malina08
7. mar 2018

Holky, to jsem ráda, že mohu dát první recenzi, snad vám to pomůže. K paní dr. jsme chodili 4 měsíce od synova narození, zvolila jsem ji, protože jsem měla problém vůbec někoho sehnat a ona byla jediná, kdo se mi po telefonu tak nějak pozdával. Bohužel to byl jen první dojem- konkrétně nám šlo o to, že jsme hledali pediatra, který by respektoval, že nechceme dát syna očkovat a přesně takhle jsem jí to do telefonu řekla a ona souhlasila. Pouze mi řekla svůj pro-očkovací názor, ale řekla, že to nebude problém. Pak když ale došlo "na věc" a přišli jsme na kontrolu, na které se mělo poprvé očkovat, žádali jsme ji o drobnou úpravu formulace v lékařské zprávě, kterou jsme měli podepsat ( o nic nešlo, pouze jsme se chtěli chránit vhodným výběrem slov). To si vzala osobně a stropila tam scénu jak v latinské telenovele a osočila nás slovy "že jí nevěříme", "že je mezi námi špatná komunikace" a dokonce nám vyhrožovala právníkem. 2x jsem ji vyzvala, aby mi řekla, zda nás ještě chce nebo nechce mít v péči, na to se pouze kysele usmívala a vypoklonkovala nás ke dveřím, které za námi se setrou zabouchly. Až venku jsme zjistili, že nám ani nedala další termín návštěvy.

Takže opět někdo, kdo se tváří jakože je děsně v pohodě až dokud nepodepíšete smlouvu o poskytování zdravotné starostlivosti. Pak když od ní ale něco reálně potřebujete a poprosíte o drobný ústupek z její strany se ukáže, že to celé byla jen přetvářka. Chápu, že toto se týká naší možná trochu nestandardní situace, jelikož většina maminek asi očkovat dává.

Tak tedy ještě k její prácí jako pediatričky: podle mého názoru má tendenci zanedbávat/zlehčovat zdravotní problémy- vše jí musíte samy hlásit jinak by si toho sama nevšimla. Také se na vše musíte aktivně vyptávat, ona si v ordinaci dělá svoji práci a málokdy to nějak nahlas zhodnotí nebo Vám podá info. A další problém, který jsme s ní měli je, že netiskne lékařské zprávy, pouze když ji o to výslovně požádáte a i tehdy se tváří kysele. U jiného doktora v ProCare nám zprávy tisknou automaticky.

Osobně si myslím, že paní dr. Abichou je jediná, která bere nové pacienty, právě proto, že má velkou fluktuaci (pohyb) pacientů - řadu jich nabere, ale část vyhodí a část odejde samo. Za mě určitě nedoporučuju.

ailatania123
28. mar 2018

@marlen_ka87 my chodime k p. doktorke uz dlhsie a je vynikajúca, pomohla dcérke so zdravotným problémom, ktory bol ťažší len na diagnostiku. vzdy poradi, predpise lieky ktore hned účinkujú.

jerrz
11. apr 2019

Baby pridam aj ja hodnotenie. K pani doktorke sme prešli práve kvoli tomu, že sme nechceli dat syna očkovat. S čím mala naša predchádzajuca DR problem a vyhodila nas, že ona neočkovaných nedrží. Pani doktorka Abichou náš názor tolerovala, aj ked samozrejme ako každý lekar nas informovala o svojich naučených frázach, ale v podstate to prebehlo bez problémov. Vždy ked sme prišli so synom na poradnu, bola milá , vysvetlila, veĺa so mnou komunikovala, ked som sa jej na niečo pýtala. Nikdy ma neodbila. Malý chorý este nebol poriadne, takže neviem napisat aká je v stanovení diagnozy. Ale čo sa týka kominikacie tak super, ochota taktiež. Takže za mna OK.

siska53
19. nov 2019

@jerrz ja len tolko, my sme k nej presli od inej práve preto, ze nic nezlahcovala.. boli sme.u nej ako u zastupujucej a ona ai vsimla, ze ma priznaky ako na sarlach. Navrhla test, upozornila, ze je za poplatok, ale je rychly a spolahlivy, alebo mozeme cakat 3dni. Test ukazal sarlach, mala sa..ohla hmed liecit.
Vzdy je mila, trpezliva, popyta sa, co je vo veci, ale to je normálne, ze sa popyta, co komu je, potom pozrie a vyhodnoti..nemozem suhlasit s tým, co tu napisala ina mama... Este aj dr.Linkayova je fajn.