Prepichovanie uší v Košiciach

timea1985
4. sep 2015

Ahojte,
chcem sa spytat,vie mi niektora z Vas poradit,kde prepichuju kvalitne detom uska.Moja mala ma 5,5mesiaca a chcem jej dat...vdaka

jul11
4. sep 2015

Terasa,Narcisova ulica,mini kozmeticky salon, pani Helenka-0903855497. Asi 5dievcatkam na nasom sidlisku prestrelovala. Inak prestrelovanie je super,mne sa viac paci ako prepichnutie. Ziadna krv,ziadne cistenie,starostlivost o ranu netreba,rychle,..

darina1952
4. sep 2015

@timea1985 aj v rubíne na Hlavnej nastreľujú náušnice - dieťa musí mať najmenej 6mesiacov 🙂

miku1
4. sep 2015

@timea1985 Mojim dcéram prepichovala ušká detská lekárka. Pokiaľ chceš nechať nastreliť, tak to neviem 🙂

timea1985
autor
5. sep 2015

dakujem Vam za rady😊

bibistec
5. sep 2015

no ja by som poradila RUBÍN na hlavnej uz x rokov tam fungujú a je to nastrelenie bezbolestne aj pre deti, vsetky kamosky tam davaju a aj detickam robia, nikomu este nic nezahnisalo ani nic podobne, dokonca jedna kamoska mala problem co jej u lekara prepichli a korekciu ani nevedeli urobit a v rubine uzasne ok. takze tam jedine

viki2007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kepassa
2. nov 2023

Pripnem sa a obnovim temu. Dcera, 11 r mala prepichnite, no nechala si zarast, teraz ale chce nanovo prepichnut. Poradite na kde to poriesime v ramci Kosic? Dakujeme