PRacuje ešte na Kramároch primár a urológ Mudr. Vladimír Polak ?

karolinka1991
28. jún 2019

Ahojte,
prosím, neviete, či tento pán doktor robí ešte aktuálne na Kramároch? Lebo na stránkach je vedený ako zamestnanec, no pred časom boli v súvislosti s ním nejaké kauzy a mali s nim rozviazat pracovný pomer. Ďakujem pekne za aktuálne informácie.

baboobchod
28. jún 2019

Kauzy mal starý Polak, už dosť dávno. Určite tam už nerobí, teda neviem naisto, ale nepovažujem to za pravdepodobne. Ten zamestnanec bude jeho syn, tiež polak.

karolinka1991
autor
28. jún 2019

@baboobchod aj ja som si myslela, no ten by mal mať, myslím, iné krstné meno a hodnotenia na internete sú pridané aj teraz nedávno na Vladimíra

tecko28
28. jún 2019

@karolinka1991 mlady je Michal

tortelinka
28. jún 2019

našťastie už nie

baboobchod
28. jún 2019

Podľa tohto registra lekárov je Michal na Kramároch a nejaký Vladimír v Michalovciach
https://lekom.sk/pre-lekarov/register-lekarov/r...

riona
28. jún 2019

@tecko28 michal je jeden arogantny lekar. Robil so mna uplne debila. Vysetrenie trvalo 3 sekundy. Potom navrhol vysetrenie ktore nefrologicka zamietla.

tortelinka
28. jún 2019

@riona asi po tatkovi

tecko28
29. jún 2019

@riona ano je to taky nafukany frajer, ale pracu ma skvelu, operoval maleho a podarilo sa to na 1x pricom pri danej diagnoze treba vacsinou minimalne dva zakroky-urobil to naraz a je to v uplnom poriadku. A so mnou sa bavil v pohode, nedovolil si povysovat sa

riona
29. jún 2019

@tecko28 no ved potom sklapol lebo som mu povedala ze sice nie som MUDr. Ale som JUDr. My chodime dr. Bartoň

karolinka1991
autor
29. jún 2019

@tecko28 to je to, že momentálne mi je jedno, aký je ako človek (hoci pri doktoroch je podľa mňa táto stránka neskutočne dôležitá, nehovoriac u tých, ktorí pracujú s deťmi), len som chcela zistiť, či je dobrý odborník... Horšie je to s tými, ktori sú aj arogantní, aj nulovi odbornici a aroganciou zakrývajú len svoju neschopnosť

dadkovaz
9. sep 2019

@karolinka1991 ahoj, nasmu malemu ma nejaký doktor polak robit cystoskopiu v Michalovciach. Je to ten doktor? Je to odbornik? Ďakujem za pomoc, hľadám odpovede lebo ujal sa nas aj prednosta c Bratislave ale blizsie to mame do Michaloviec.

karolinka1991
autor
9. sep 2019

@dadkovaz prepáč, ja stále neviem, lebo zatiaľ sme to neabsolvovali nikde

simka85
21. sep 2019

@karolinka1991 @dadkovaz Ahoj. Nasa dcera ani nie pred mesiacom absolvovala operaciu oblicky v Michalovciach. Operoval p.primar Vladimir Polak. Napriek vaznemu stavu a tazkej operacii vsetko dobre dopadlo. P. primar je velky odbornik, aj ako clovek sa k nam spraval velmi slusne a pokorne. Vdacime mu za zachranu zdravia aj zivota nasej 5r dcery.