Poznáte trpezlivého detského zubára z okolia Šale?

dali4
25. máj 2010

Zdravím vás, neviem kde mám hladat odpoved na moju otázku tak skúsim založit tému. Neviete mi niekto poradit detského zubára v okolí Šaľa, Galanta? Poprípade aj Nitra... Potrebujem prejst so synom k nejakému normálnemu zubárovi. Teda viac než k normálnemu. Marek je strašne histerický čo sa lekárov týka a myslím že potrebuje lekára ktorý má s takýmito detmi skúsenosti a hlavne trpezlivost. Prosíííím poradte. Ďakujem 🙂

jazminn
25. máj 2010

Ja mám podobný problém s mojou 5,5 ročnou dcérou. Nemôžem ju dostať k zubárovi. Vlastne dostala som ju už dvakrát ale len po dvere. Keď zbadala zubárku, ďalej sa nepohne. Zuby má pokazené, jeden sme už dokonca doma aj vytiahli a tiež neviem nájsť dobrého zubára. Vlastne u nás v BJ je problém, aby Vás vôbec niejaký zobral, pretože každý má plno a to nehovorím o detských zubárkach. Bez šance, keď nemáte známosti tak Vás nezoberie. Aby nás zobrala tak som len vybavila a potom tá hanba, keď začne na dverách robiť ten cirkus. Neviem prečo sa tak bojí, my s manželom normálne chodíme na prehliadky a dieťa pri slove zubár má z neho strach a bojí sa.

dali4
autor
25. máj 2010

Hm jazminn ☹ ... nemáme to lahké s tými našimi detmi. Moj malý má zúbky ako perličky, zdravé a biele a ešte mu ani jeden nevypadol, ale to tiež v 7. rokoch myslím neni bohviečo, tak potrebujeme íst aj na takú preventivku ale čo hlavne, pri jednej stoličke sa mu urobil malý, bolestivý hnisavý vačok... takže to budeme musiet súrne riešit.

mimom
25. máj 2010

no my sme si tiez so zubarmi uzili svoje,najprv sme sli podla obvodu,kam patrime,ale nezobrala nas,ma plno a ze aj tak sa dieta zaradi podla skoly.ale vsak este do skoly nechodi a ani neviem,kam pojde.potom sa nam presne urobil hnisavy vacok nad hornou jednotkou a zase nas posielali od dveri k dveram,prosne sa im nechce venovat detom,potom nas jedna skolska vzala a,ale ten cirkus,este do kresla sme si sadli,ale ani za svet otvorit usta.ani na druhy ani na treti krat,no hanbila som sa jak pes.poslala som aj manzela,ale tiez nepochodil a viac sa s nami zubarka nebavila.zobrali sme potom mladsiu uz k dalsej /asi siestej/zubarke a to bolo teda ine kafe.nasla si pekne na nu cas,poukazovala jej nastroje,povozila v kresle,poukazoval akoze zubne cervicky,no uzasna.tak sme povedali,ze aky mame problem so starsou,ze robi cirkusy a povedala,ze len ju prineste.no a este ked videla,ze mensia sa vobec neboji,tak sa asi zahanbila, osmelila sa a dokonca hned jej aj ten bolavy zub vytrhla,ani necekla,my sme boli normalne v soku.ale fakt je to teda v pristupe tych zubarov a ich trpezlivosti.tak drzim palce a vela stastia.

dali4
autor
25. máj 2010

mimom ved to, ja verím že sú zubári ktorý to vedia s detmi, sú ochotní, trpezlivý... len treba ich s lupou hladat. No, zatial sa tu nikto neozval ☹ kde v ,ojo, okolí by taký zubár bol ☹ ☹ ☹ ... no ešte počkám, snád sa niekto ozve. Pýtam sa kde sa dá...

anielik
25. máj 2010

ahojte,

no ja vam viem poradit jedneho ale je z TT, my tam chodime s manzelom je sukromny a ma nastarosti aj nase deti. Matko tam bol 1x ked mal 4ri mesiace a vtedy sme sa dohodli ze pride vzdy vtedy kedy aj my aby sa !poznali" a teraz ked bolo ist treba zubarovi tak nebol problem, vysvetlili sme mu ze ujo sa pozrie ako si zubky umyva a tak sadol do kresla a nechal si vsetko kuknut...
Ma aj svoje deti takze vie ako na deti....mozem len odporucat..a rovnako je trpezlivy aj na dospelych s 1000 otazkami 🙂))

mimimoje
30. jan 2012

Ahojte, neviete, kam by mi zobrali synčeka, má dva roky, ale nechcem ho dať k mojmu zubárovi, pretože on deti beria až od 5.rokov.

severanka96
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaelasno
26. aug 2012

vyborny detsky zubar- p.LACKOVá v Šali

monigue333
14. dec 2012

@dali4 ahoj našla si napokon nejakého dobrého detského zubára v Šali? ja som našla na nete len Strížencovú - neviete aká je?
@michaelasno ahoj nie je to dr Lackovičová? a je detská zubárka? aká je?
vďaka

dali4
autor
14. dec 2012

@monigue333 áno, nakoniec mi deti zobrala Mudr.Lackovičová, aj ja k nej chodím. Nejprv nechcela lebo strašne vela roboty má ale podarilo sa. Som si vydýchla lebo je naozaj fajn, citlivá a šikovná 🙂.

dali4
autor
14. dec 2012

Inak dakujem všetkým za reakcie 🙂

monigue333
14. dec 2012

@dali4 super, vďaka za tip, lebo žijeme už istý čas v Šali, ale zubára mám ešte u nás v zámkoch, tak možno by som aj ja k nej prešla a kde ordinuje?

dali4
autor
15. dec 2012

@monigue333 ona je ešte v budove nemocnice na 1. poschodí.

michaelasno
19. jan 2013

@monigue333 p. Lackovicova je detska zubarka a ked prisli deticky prvykrat ku nej velmi sa im pacilo, vsetko im ukazala, vysvetlila, je ozaj skvela...aspon mz máme velmi dobre skusenosti s nou 😉

monigue333
25. jan 2013

@dali4
@michaelasno
ahojte, tak dnes som sa informovala u dr.Lackovičovej - sú dokonca 2 na jedom pracovisku a sestrička mi s údivom vravela, že ony nie sú ani jedna detská zubárka...potom som z nej nejako vytiahla, že nie je žiadny detský zubár, že všetci majú povinnosť brať deti a ony už neberú žiadnych nových pacientov...tak idem hľadať ďalej, ak má ešte niekto nejaký tip, pokojne píšte 🙂

dali4
autor
25. jan 2013

@monigue333 šak toto 😝

christi1808
29. apr 2015

Ahoj monigue 333 v Sali je pani zubarka čo berie aj detičky p.Mudr.Zuzana Gombikova je v nemocničnom parku tušim Medikpark sa to tam vola.Najdeš ju aj na nete je tu priamo v Sali skus je dobra a ma rada deti. 🙂