Poznáte dobrého detského neurológa v Bratislave?

badzova
19. nov 2010

ahojte dievcata 🙂
prosim vas nemate nejaku dobru skusenost s detskym neurologom v Bratislave?
najlepsie sukromnym. mam 13 mesacnu dcerku a musime ist ku neurologovi ale poslali ma na Kramare a termin je tam cca 6 tyzdnov a to je velmi vela ☹
dakujem pekne. 🙂

zuziq
19. nov 2010

my sme boli v sinalgise na mileticovej.. stalo to vysetrenie ale tusim 20 eur. maju aj webstranku 😉

martinex
19. nov 2010

ja som bola s malym na Kramaroch,tiez sme sice boli tak daleko objednany ale pristup bol super. Naozaj tusim jedina odborna ambulancia,kam sa na Kramaroch oplati ist 😉

monka_m
21. nov 2010

Ahojk! My sme boli tiež v sinalgise na miletičovej. Platí sa za každé sedenie 20,- EUR. Boli sme u Dr. Humpolcovej a max spokojnosť´. 🙂

iika
22. nov 2010

Ahojky. Tiez chodime s dcerkou do sukromneho centra Sinalgis. Vstupne vysetrenie stoji 20 EUR, potom ked chodis na kontroly tak platis 15 EUR. Chodili sme k MUDr. Humpolcovej, bola super, no uz tam nepracuje. Takze ked sme boli pred tyzdnom na kontrole, zobral nas MUDr. Mego a bol tiez fajn. Objednaju ta celkom rychlo, na presny cas, prijemne prostredie, profesionalny pristup, len trosku problem s parkovanim. Skus si pozriet wwww.sinalgis.sk

babatko37
22. nov 2010

Mame vyskusane aj aj, odporucam Kramare. Ovela lepsi pristup a skutocny zaujem o dieta.

zuke
1. dec 2010

ahoj, my sme chodili 1 rok na kramare a boli sme spokojni hlavne s Dr. Gutanovou. Boli sme raz na konzultaciu aj v Sinalgise u Dr. Mega - tiez spokojnost. Ale na kramaroch to mas v ramci zdravotneho poistenia a maju naozaj zaujem dietatko liecit. Drzim palce 🙂

katami
26. jan 2011

My sme boli u Mudr. Taligovej na Strecnianskej robi na positovne a pri kazdom vysetreni platis "dobrovony" pripevok 10 eur, blok o zaplateni ti samozrejme neda, lebo zrejme nezdanuje...

Celkovy pristup nie je hoden 10 eur.

kvetinqa
26. jan 2011

My sme boli v medissime, odporucam

irsina83
28. jan 2011

My chodime do Sinalgisu MUDr. Ostrihonovej. Vseobecne Sinalgis je velmi dobre zdravotne pracovisko. Do Sinalgisu staci zavolat a oznamit ktoreho dr. chces a daju ti najblizsi mozny termin. MUDr. Ostrihonova je odbornicka na male deticky. Velmi sme spokojne. A chodime tam od zaciatku kedze mam predcasniatko. A dalsia vyhoda je ze nemusis cakat co na kramaroch nieje takmer mozne...rocny poplatok je 140 euro a ked mate ist len na jedno ci dve vysetrenie tak je to tusim 15 euro. vsetko je na nete. a dr. ti sama povie podla toho ked vysetri dietatko 😉

dhaarma
22. okt 2012

Babizne nemyslite vazne..treba bojovat proti nepravostiam..a pokial je naozajm pravda to co sa u popisalo o Taligovej, treba ju nekompromisne riesit! Nahlasit ju..prosim Vas robte s tym nieco..ved ked sa len postazujete, tym sa nic nezmeni. A hlavne mamicky ktore s nou este len budu mat cest..nenechajte sa zakriknut, pekne i pripravte slova a rozhodne jej nic neplatte, nema na to ziadne pravo..chudacikovia doktori s ich platmi chacha..kolko je takych?? Pravidelne a stretavam, ze nedavaju potvrdenie a pokial doktor robi vysetrenie poriadne a je ludsky, potvrdenie nepozadujem..ale netreba byt ticho ked ste nespokojne zeny prosim Vas!!!!!!!! Ved ked budeme vsetci ticho, bude to len a len horsie..ute sa prosim vas prosim zdravej asertivite.

Inak tiez hladam, detskeho neurologa, lebo na kramaroch maju termin az o 3 mesiace, poslali ma k tejto pani doktorke..nastatie si pred navstevou neznameho lekara posurfujem co sa da..aj som si povedala, ze tam pojdem a urobim coro moro, ale mojej malej by som aj tak nepomohla a iba by som si uzila adrenalin na ukor mojej malej lasky, tak patram dalej.

kaja476
21. nov 2012

Mudr Humpolcová pracuje na kramároch, aspoň keď som bola v máji tam bola.

dai
21. nov 2012

my chodime tiez do sinalgisu k mudr. Megovi a som velmi spokojna...

kali23
21. nov 2012

prave som chcela odporucit Dr. Taligovu... tiez som kvoli terminom o 2-3 mesiace oslovila aj ju, a bola som spokojna... termin sme dostali o par dni, boli sme tam s muzom, maleho riadne vysetrila, urobila aj uvz, ukazala nam aj nejake cviky... platilo sa 10 za vysetrenie a 10 za uvz... a popravde mne je uplne jedno, ze mi nedala blok... mne prisla profesionalna... a v sinalgise by to stalo 40 a ak by mi aj dali blok, tak ho vyhodim, lebo je mi na nic... takze mne osobne slo o rýchle vysetrenie a este som aj usetrila...

jardu
21. nov 2012

Ludia preberte sa, lekari zarabaju kralovsky!naco este platit extra poplatky! Ved sme na Slovensku a nie v cudzine, naco si platime poistenie a zdravotna starostlivost zadarmo z ustavy??? A co ich Hipokratova prisaha??? Uz som z ich poplatkov unavena a otravena. Samozrejme ze treba ist na Kramare a ine zariadenia kde preplaca poistovna a nie umelo odporovat nieci biznis. Mam s roznymi sukromnymi zariadeniami zmiesane skusenosti a nie vsetko co je extra je naozaj lepsie. Odporucam kramare. Na predchadzajucom prispevku som sa povavila, ze pani "usetrila"???

katussamus
21. nov 2012

my sme boli tiež v sinalgise konkrétne u dr. Ostrihoňovej, boli sme maximálne spokojný a to sme dosť za ňou cestovali, kedže nie sme z BA ale bola nám odporučená ako veľmi dobrá dr. pre predčasne narodené detičky a celkovo, ja vrelo odporúčam 🙂

meiwe
21. nov 2012

My sme chodili dr.Taligovej- pladba 10 e odvovodnena terminom na urcity cas, ze ma strasne rady, parkrat sme tam boli a nikde nikdo=( nepacil sa mi jej pristup, zacali sme chodit do Sinalgisu k mudr.Humpolcovej- strasne zlata a dobra lekarka, teraz je na kramaroch zevraj=) , teraz chodime k mudr. Megovi a spokojnost nadovsetko neni sice taky ukecany ako Humpolcova, ale ked nevies vsetko vysvetli, EEG, krv, vsetko hned vies, vysledky su cca do pol hodky, max cas ktory tam stravis je hodina, my sme spokojny s pristupom Sinalgisu a nelutujem ani tych 20e=) mily profesionaly v sinalgise , cakacia doba cca tyzden...

simib
21. nov 2012

No my sme teraz tiež na Kramároch,ale chodili sme do Sinalgisu a tiež dr.Ostrihonovej a max.spokojnosť.Uplne super ludia,super pristup no proste všetko super.My sme museli odisť na Kramáre,lebo tam nás sledujú viacerý lekári naraz,inak by som neodišla nikdy zo Sinalgisu.🙂 Určite tam!!!

beruskavt
7. jan 2013

my sme od Trnavy a na kramaroch nas pan doktor odporucil doktorovi Megovi. prosim vas aky ma pristup k maly detom.

monikiri
12. feb 2013

Chodime k Dr. Megovi, nasa mala ho nema rada ale to preto, ze vseobecne neznasa cudzich chlapov. Inak zhodnotit neviem, mne sa nezdal taky skvely ako tu vsetci pisu, normalny ale napr. ked spravu od neho citali detske psychologicky v Dialogu, odporucili mi navstivit radsej este ineho neurologa..

laskomilka
12. feb 2014

A akym sposobom ste sa objednavali na vysetrenie? Zavolali ste nejakemu konkretnemu doktorovi, ktoreho vam niekto odporucil?Nas doktorka poslala k tej Taligovej, ale ja nechcem zbytocne platit. No teraz neviem ani poriadne, komu zavolat, kto kedy ordinuje a tak, nenasla som nejake poriadne info k tomu. Neviete mi dat tipy este na nejake dalsie mena doktorov z Kramarov, kam sa mozem objednat s malou na vysetrenie...

magda22
8. jún 2017

Ahojte, nepoznáte dobrého neurológa v Bratislave, s ktorým by sa dalo rozprávať otvorene o neočkovaní? Dcérka má opakujúce febrilné kŕče.. Ďakujem!

lola23
13. sep 2017

tiež mám veľmi zlé skúsenosti dr. Taligovou. Nepáčil sa mi jej prístup k malému,nechcel sa jej dať vyšetriť a ona napisala do správy dieťa nespolupracuje a hotovo a ešte zobrala 10 eur za nič.Nevie ako na deti...tiež mi bol odporučený neurolog na Kramároch od logopedičky čo k nej chodím s malým. To je zlatá lekárka,malý ju má veľmi rád.

eba7
9. okt 2018

Ahojte, mam urgentny neuro problem s dcerou a potrebujem ist surne k neurologovi (som z Bratislavy). Sinalgis som skusala, ale termin maju v januari, ja potrebujem ist hned, najlepsie dnes alebo zajtra. Pozerala som kramare, na stranke maju napisane dve neurologicky - Mojzisova, Surgosova, mate s nimi niekto skusenost? A neviete ci sa da ist na Kramare na neuro aj bez objednania? Dakujem velmi pekne.

iwesska
9. okt 2018

@eba7 Skus Dr.Taligovu v Petrzalke. Termin da max.do tyzdna,nam dala o 2dni. Bola som tam viac krat s detmi.Je pravda ze je taka svojska,vsetko si necha zaplatit. Ale ja mam napr.horsie skusenosti so Sinalgisom.Velmi zly pristup za tie ceny a nenormalne terminy.

eba7
9. okt 2018

Dakujem za tip, ale tam som bola vcera, nebola som spokojna a a moja detska mi odporucila ist este inam a cim skor..odporucila ten sinalgis, ale asi nevedela o tej dlhej cakacej dobe.

iwesska
9. okt 2018

@eba7 Ja by som po skusenosti osobnek aj manzelovej do Sinalgisu uz nesla,ani keby mali termin na druhy den. A preco si nebola u Taligovej spokojna,ak sa mozem opytat? Nevysetrila dokladne? Nam aj eeg robila.

eba7
9. okt 2018

@iwesska s vysetrenim ako takym som bola celkom spokojna, len mam pocit, ze dcerin problem dost zlahcovala, ze vlastne sa nic take hrozne nedeje, len to bohuzial nie je pravda..a preto som sa aj vracala naspat za detskou aby som sa s nou poradila a suhlasila so mnou a tvrdila ze mam ist urgentne este inam...

iwesska
9. okt 2018

@eba7 Hm,tak to je zle.Horsie ale je,ze tu tych detskych neurologov vela nie je. Fakt uz len tie Kramare. Tak dufam,ze niekto ma s nimi skusenost. Ozaj ale tak mi napadlo. Ak vas posiela pediatricka ako urgentny pripad,preco vas neposlala rovno do nemocnice,aby to bolo bez cakania?

eba7
9. okt 2018

@iwesska no poslala nas k tej taligovej s tym ze ona nas pravdepodobne posle na kramare, ale to sa nestalo..a dnes som na tie kramare aj volala a da sa tam len objednat, neda sa prist a cakat