Poznáte dobrého detského kožného lekára v Bratislave?

hanah2
30. jan 2011

Ahojte, viete mi poradit kozneho lekara pre dieta v BA (pripadne NR)? Syn ma ekzem a pediatricka mi dala kontakt len na dr. z medissima, co je nad nas financny limit, lebo lieky si musime hradit v plnej vyske.

bec
30. jan 2011

My chodime k dr. Lengyelovej z Karlovej Vsi

winona24
30. jan 2011

my chodíme na Kramáre ku kožnej a som spokojná 😉

jajka12
8. jún 2011

ahojte, máte niekto dobré skúsenosti s konkrétnym dermatológom v BA? Malá má problémovú pleť, videli ju už dve kožiarky, ich postupy boli odlišné no problém dcérky nevyriešila ani jedna ..... vopred ďakujem za odporúčania.

samulko1
8. jún 2011

dobrá dermatologička je na Záporožskej dr Dubčeková

paula_1
8. jún 2011

na stranke www.nasilekari.sk si najdes lekara podľa špecializácie a mesta a jeho hodnotenie od pacientov 😉

majma
8. jún 2011

ja mam osobne dobru skusenost s doktorkou Vrtikovou v Nitre a berie aj deti. Pomohla uz viacerym ludom, ked iny lekari si nevedeli rady 🙂

martinka1981
8. jún 2011

Ja som spokojna s Dermason -detska kožna ambulancia . Konkretne dr.Federičova Soňa 😉
Tiež mame AE 😒

luna79
20. nov 2015

MUDr. Juraj Hegyi sukromna klinika pri hrade, mediccina correctiva, teraz zmenena na Inštitút klinickej a experimentálnej dermatovenerológie a ceny v pohode, bez cakania 🙂 co je uplne super

moncita01
10. jún 2020

@martinka1981 ahoj, ešte chodíte k Federičovej? ešte spokojnosť? je cez poisťovne alebo sa všetko platí? vďaka

martinka1981
10. jún 2020

@moncita01 nie už nechodíme dávno. Absolútne neviem ako to tam teraz chodí.

lenzas
10. jún 2020

@moncita01 Plati sa raz rozne 40 eur v dermasone, vsetko ostatne ide cez poistovnu.

moncita01
24. jún 2020

@lenzas vdaka 🙂