Poraďte pediatra v Trebišove

waletta
19. apr 2013

Chcem sa opýtať, vie mi niekto odporúčať dobrého pediatra v Trebišove? Ku komu chodíte?

linda20111
19. apr 2013

@waletta jednoznacne doktorka Sincakova, ambulanciu ma v nemocnici. ja som k nej chodila ako dieta a aj teraz ked som mala problem s svojim babom a dvaja dalsi lekari to nevedeli poriesit tak som isla k nej lebo je to naozaj velmi mudra zena, skusena a odbornicka. je ochotna vzdy pomoct a prakticky poradit. nevahala som za nou cestovat 5Okm ked bolo treba.

waletta
autor
20. apr 2013

Dakujem za radu, nikoho nepoznam, tak zistujem, kto má aké skúsenosti...

mj28
20. apr 2013

@waletta ja som zas veelmi spokojna s doktorkou Halapinovou - premna je ona ta mudra a skusena odbornicka 😉 ... ambulanciu ma oproti nemocnici v budove kde je lekaren Avicena .... vzdy je k dispozicii - aj po pracovnej dobe je na telefone ... 😉 nam osobne pomohla vela x a vzdy presne stanovila diagnozu, nehadala a nedava len tak antibiotika co je podla mna dolezite .... mam skusenost aj s inymi doktorkami (ked zastupovali tu nasu) a tie bez CRPčka hned dali ATB, co sa mi vobec nepacilo a nakoniec aj tak neboli potrebne ... dufam ze ti tu napise vela zien o svojich pediatrickach ,aby si sa vedela spravne rozhodnut 😉

waletta
autor
24. apr 2013

dakujem mj28, a to si sa išla k nej nahlásiť tesne pred pôrodom, alebo ako si sa s ňou dohodla? prijíma nové detičky?

mj28
29. apr 2013

@waletta určite prijíma detičky 😉 ja osobne som nebola pred pôrodom - nestihla som,ale ako som išla z pôrodnice s babom,naša prva cesta viedla k nej - pozrela či je všetko v poriadku,odmerala,odvazila ... ak máš čas,tak zajdi a informuj sa,aby o vás vedeli 🙂 ale ak nestihnes ani ty 😉 ,tak nevadi ... pojdes zaňou keď vás prepustia z nemocnice ....

waletta
autor
29. apr 2013

Dakujem veľmi pekne za rady...

mj28
29. apr 2013

@waletta a vlastne rozhodnut sa musis este pred porodom, lebo v nemocnici na odd. šestonedelia sa ta budu pytat sestričky na pediatra ... 😉

waletta
autor
30. apr 2013

to fakt? no dobre, budem uvažovať. dakujem.