Poraďte pediatra - Petržalka

deanna957
16. aug 2018

Baby, s ktorym pediatrom v Petrzalke (idealne Strecnianska), mate dobre skusenosti? Podla regionu by sme spadali pod Dr. Kucerovu. Mate pripadne s nou skusenosti? Vopred dakujem za vsetky nazory 🙂

dzananutella
16. aug 2018

@deanna957 vtirnem sa do diskusie, tiez ma to zaujima 😃

silvi300
16. aug 2018

@deanna957 My chodíme k dr,Goldenberg a som veľmi spokojná. Ona má ambulanciu na Fedinovej.

veronice
16. aug 2018

MUDr. Cerna na Sustekovej - uplne zlaticko, starala sa o mna aj o brata 19 rokov. A ze to s nami nemala lahke nakolko som najma ja bola stale chora. Mamina i my na nu vzdy radi spominame 🙂 Keby som sa neprestahovala do Vrakune tak aj nase dieta u nej skonci 🙂

gurmanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina7713
16. aug 2018

@deanna957 mám syna u dr kučerovej dokonca aj ja ku nej chodím (ešte posledný rok). Zatiaľ som s ňou nemala žiaden problém. keď mal syn pól roka a myslela som že je iba prechladnutý hneď zbadala že niečo nieje v poriadku a urobila crp a išli sme hneď na hospitalizáciu zo zápalom priedušiek. nič navyše sme nikdy neplatili, nečakáme dlho, malý sa jej vôbec nebojí, nepredpisuje štále to isté. Síce je staršia a už sa jej trochu trasú ruky ale na som spokojná. Je podľa mňa dobrá a snaží sa nič nezanedbať.