Poraďte neurologickú ambulanciu, kde sú kratšie čakacie doby

lussinda2
1. nov 2020

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat na nejaku neurologicku ambulanciu. Byvam v PD okrese a tu nikoho a hlavne polrocne cakacie doby. Viem aj pricestovat, len nech su dobry a nech nemusim cakat dlho na termin, vedeli by ste mi nieco poradit? Dakujem

mogaa
1. nov 2020

@lussinda2 otázka skôr je, ktorý neurolog ťa vezme ak nie si z jeho okresu.....u našej sa čaká mesiac-dva ale ak nie si z GA tak ťa už nevezme.....u nás v meste ťa vybaví na počkanie , objednáva len pár pacientov denne a ostatní si musia počkať, ale je to 50:50 - sú ľudia ktorým liečbu ulahodí a aj takí čo im nesadne.....v terajšej situácii sa treba asi všade ohlásiť najskôr telefonicky či vôbec ordinujú....

lyci
1. nov 2020

@lussinda2 mudr. Psarska v BA. terminy som mala tak do 2 tyzdnov tento rok. plati sa 10e. dalo sa aj prist skoro rano a normalne pockat na vysetrenie bez objednania, kvoli corone to tusim zrusila. ale nemozem povedat, ze je dobra. v BA som sa stretla iba raz, ze by ma niekto nevzal kvoli tomu, ze som nemala trvaly v BA

ninapat
27. jan 2021

@lussinda2 Prave pre toto som ja zacala chodit do RK. Chodim na neurologiu do Spinnu, aj preto, ze su tam kratke cakacie doby, ale aj pre pristup 🙂 Ked tam mam ist, tak si to naplanujeme ako taky vylet a vobec mi nevadi, ze to mam dalej. Uz som tam absolvovala aj magneticku a vsetko v poriadku 🙂

lussinda2
autor
27. jan 2021

@ninapat ahoj ano nakoniec som aj ja sla do SPINNU, cakacka fajn, dr ohodnotit neviem kedze u neuro som nikdy nebola, klasika platnicky vysunute, tlacia na miechu a poslana som na RHB. Ale tie ceny....40e prvotne, 20e kontrola a 120e MR a vlastne vuem, ze ma to stale boli 😂