Poraďte neurológa v rámci východného Slovenska, ktorý sa zaoberá tetániou

katuska810
16. máj 2020

Ahojte.
Nevedeli by ste mi poradiť neurologa/neurologicku vrámci najlepšie vrámci východného Slovenska,ale kľudne kdekoľvek, ktorý sa aspoň trošku zaoberá i tetániou i inými ochoreniami, prípadne skúma ju dalej a pošle i na vyšetrenia??

Dakujem krásne. 🙂

dilino
16. máj 2020

skús Janu Múdru je na Starom meste v Košicach nájdi si na internete

mogaa
16. máj 2020

@katuska810 pokiaľ už k nejakému neurológovi chodíš tak si najskôr zisti či ťa ďalší zoberie.....

lizatko1009
16. máj 2020

V Po teta je neurologicka Murd. Emilia Daňkova

anonym0001
16. máj 2020

@katuska810 s tetaniu zbytočne ideš k neurologovi. Na tetaniu treba brať magnézium 1 tab každé 2-3 hodiny, alebo aj viac ak nezabera, a keď príznaky prejdú, znížiť dávky na 1 tab 2-3x denne. Tetania sa neskúma ani ďalej nevyšetruje, lebo sa vie čo ju spôsobuje - nedostatok magnézia v tele. Tam není čo vyšetrovať alebo skúmať.

monkabohdalova
16. máj 2020

@anonym0001 tak to ste na omyle,..ja mam tetaniu a magnezia a iných minerálov mám dosť, tetaniu spôsobujú aj psychické poruchy, stres, môže byť prejavom aj iného ochorenia.

katuska810
autor
17. máj 2020

@anonym0001 magnézium beriem, už som skúsila niekoľko druhov, plus i iné vitamíny, minerály.. mám i demyelinizačné lézie a patologické EEG, ale ževraj to má každý človek, nie to ešte tetanik.. samozrejme cysta v mozgu, ale i to má každý.. nález na chrbtici, ale i to má každý, a to sa mi už nezdá.. :/

katuska810
autor
17. máj 2020

@monkabohdalova aké máte prejavy?? zistilo sa i niečo iné vrátane tetánie? a kde chodíte na neurológiu? Vďaka a držím palce.. 🙂

monkabohdalova
17. máj 2020

@katuska810 mne operovali dva nádory na mozgu na hypofyze, ..asi rok po operácii mi začali veľmi tŕpnuť ruky , nohy, strašne ťaženie na hrudi, dychať sa mi nedalo, tak som podstupila vyšetrenia a zistili tetaniu a znamky epilepsie

monkabohdalova
17. máj 2020

@katuska810 môj neurolog minulý rok skončil, teraz som bola u druhého ale katastrofa, inak naozaj neviem kam pôjdem ,. Jedna sa o Považskú Bystricu