Poraďte infektológiu hocikde - skoré objednanie

24. máj 2024

Ahojte, prosím, poraďte mi infektologiu aj súkromnú, kde mi dajú skorý termín.gynekologicka sa mi už boji liečiť ureaplazmy miliontykrát ATB tak ma poslala na infektologiu. Ďakujem

janickadr
24. máj 2024

Infektologiovia posobia spravidla pri nemocniciach, resp.v nemocniciach, spravidla sa k nin bezne neobjednava. stsci vymenny listok. Sukromni nie su (len ti, co sa venuju cestovnej medicine) A nepocula som o tom, ze by ureaplazmy liecili, to je v kompetencii gynekologa, pripadne dermatovenerologa, imunitu pripadne moze vysetrit imunoalergolog...

michaela329
24. máj 2024

Infektolog len predpíše ďalšie ATB a je dosť možné, že nezaberú a budeš brať dookola. Choď sa normálne objednať do spádovej nemocnice, tam sa nečaká na termin nejako dlho.Mne traja gynekológovia a imunologicka po roku trápenia povedali, že také nízke hodnoty a bez priznakov sa neliečia. Imunologicka mi len dala terapiu imunorom, aby sa odo mňa infekcie drzali ďalej.

michaela329
24. máj 2024

@janickadr ale áno, gynekológ tam pošle vtedy, ak už vyskúšal jemu dostupné ATB a treba silnejšie, ktoré on predpísať nemôže.

taktotedanie
29. máj 2024

Tak hocikde? Napis aspon oblast ci ti nevadi ak si z bratislavy cestovat do svidnika? 🤷🏻‍♀️