Poraďte gastroenterológa, ktorý uspáva pri kolonoskopii - stredné Slovensko

didi44444
6. jún 2024

Poraďte prosím gastroenterológa kde uspia pri kolonoskopii🙏najlepšie stredné slovensko. Kľudne aj zaplatíme. Ďakujem🙏

rachel36a
6. jún 2024

V Martine. Mudr. Baláž...plati sa okolo 200€ ale to uz je par rokov. Teraz sa uz asi plati viac

astronaut321
6. jún 2024

@rachel36a Ja som tam bol, síce nie na kolonskopii, ale dobrý veľmi príjemný doktor. Určite vedia aj uspať.

lilinka76
6. jún 2024

@didi44444 ja som mala kolonoskopiu iba s analgosedáciou, t.j. nie úplná narkóza a vôbec to nebolelo...

kacena4
6. jún 2024

ja som bola v Pezinku gastro poliklinika meno si teraz nespomeniem super pristup

didi44444
autor
6. jún 2024

@rachel36a ďakujem pekne
200€ bolo vysetrenie alebo uz aj s uspatim?

didi44444
autor
6. jún 2024

@kacena4 to je dosť ďaleko🙈ale dakujem krasne

kika86
6. jún 2024

@didi44444 MUDr.Klucho v NZ robí vyšetrenie aj s uspatím

didi44444
autor
6. jún 2024

@kika86 nove zamky?

didi44444
autor
6. jún 2024

Nahodou niekto zo severu? Zilinsky kraj alebo blizko toho? 🙂

kika86
6. jún 2024

@didi44444 áno, Nové Zámky 🙂

didi44444
autor
6. jún 2024

@kika86 ďakujem pekne. Len je to trosku od ruky , sme z Oravy🙈

rachel36a
6. jún 2024

@didi44444 200€ bolo iba za narkozu, vysetrenie je hradene poistovnou

dorottka
6. jún 2024

Nie je to sice tvoja otazka, ale isto chces taky invazivny krok len kvoli kolonoskopii? Ja som sa jej strasne bala, lebo kazdy strasi, ako keby to bolo na nevydrzanie, pritom to bolo uplne v pohode, asi dvakrat mierne neprijemne, taky zvlastny tlak, ale inak absolutna pohoda. Mne to vysetrenie len dokazalo, ako sa vobec neda verit prevzatym skusenostiam, ludia neskutocne prehanaju a dramatizuju, az sa niekedy divim, ako prechadzaju zivotom.

andaluzia12
6. jún 2024

@didi44444 v RK nerobia?

monillia
6. jún 2024

@dorottka ja si myslím, že vydržím veľa ,ale kolono som iba čiastočne utlmena nedala. Ja si síce absolútne nič nepamätám ,ale vraj som príšerne kričala od bolesti ,(zrasty)Lekár to ani nedokončil a do dokumentácie mi napísal, že odporúča celkovú narkozu.

simsalabim
7. jún 2024

Kolono vraj neboli v pripade, ked je crevo ako tak zdrave. Moj otec ma kvoli zrastom odporucenie na celkovu anestezu a hradi to poistovna. Ked nie je dovod, mozno je lepsie skusit analgosedaciu, je to menej zatazujuce ako narkoza. Ja osobne si z priebehu vysetrenia s analgosedaciou pamatam iba podanie injekcie a nasledne "mozete sa posadit".

titla
7. jún 2024

Kolonoskopiu som absolvovala raz a budem musiet chodit pravidelne do konca zivota. A uz nikdy viac bez narkozy alebo analgosedacie. A to nemam nizky prah bolesti. Druha vec je, ze na toto vysetrenie moze kazdy reagovat inak. Celkovo stihli ludia pocituju zvycajne pri kolono viac bolesti a ja som stihla. Ale neda sa to brat pausalne.

didi44444
autor
7. jún 2024

Nejde o mna ale o blizkeho. Bez narkozy nepôjde a ja budem rada ked ho tam dotiahmem aspon S narkozou. Kde v rk @andaluzia12 ? Vies poradit prosim? To by bolo super. Tí čo píšu , že nebolí. Nech si nechajú. Ja mam aj vlastnú skúsenosť a bolelo. A to vydžím dosť. Chcela som skôr rady ze kde ku komu🙏❤️ďakujem vopred tým čo poradili aj tým čo poradia

simca06022011
7. jún 2024

sanitstom, BB

andaluzia12
7. jún 2024

@didi44444 Mne lekár odporučil RK, že robia v celkovej anestéze. Zistila som však, že by som musela byt hospitalizovaná na (mám dojem) 2-3 dni, čo neprichádzalo do úvahy. Preto som išla do DK, tam mi len pichli nejakú injekciu po ktorej som mohla aj šoférovať.. Bola som plne pri vedomí, cítila som všetko ale absolútne nič ma nebolelo, ale píšeš že týmto spôsobom to nechce absolvovať. (Jedna pani tu píše že štíhlych ľudí to vraj bolí, ja som pomerne štíhla a bez bolesti…) je to indivindualne..

lorin29
7. jún 2024

@didi44444 v Martine MUDr. Baláž super prístup.. Je to krátka narkoza
Bez uspatia by som nešla.. Ako študentka som sa bola pozrieť na kolono a keď som videla ako tam pacient kričí tak mi stačilo... Pichli mu nakoniec analgosedaciu ale aj tak trvalo asi 5min kým mu to zabralo a dovtedy sa trápil

timea301196
7. jún 2024

Dolny Kubin…. Skús Jakub šiška 🙂

didi44444
autor
9. jún 2024

Ďakujem Vam krasne 🙂

didi44444
autor
9. jún 2024

@andaluzia12 rk priamo v nemocnici?

dusko1345
20. jún 2024

@didi44444
aj ked je to neaktuálne, tak aspoň do budúcna, drgastro.sk , za mňa najvačšia spokojnosť. Kolonoskopia bola bezbolestná, išiel som v analgosedácií (ekvivalent celkovej anestézie) a top. Nič som si nepamatal, odstránili polypy, histológiu som mal do dvoch týždňov a personál bol neskutočne milý. Človek príde vystresovaný na hadičku do zadku a tak milý lekár, sestra a recepčná urobili taký efekt, že zase by som išiel. Doslovne sa teším o 3 roky keď idem na kontrolnu kolonskopiu :D a vraj tam robia aj to, že prídeš na kolonoskopiu ale vedia ti zaroveň urobiť gastroskopiu v tej analgosedácií, takže zabiješ dve muchy jednou ranou a máš pokoj a ešte aj dobry pocit.. skutočne odporúčam, aj som im povedal, že budem všade iba pozitívne feedbackovať 🙂 takže šup šup dr.gastro 🙂 D.

bielavila
8. aug 2024

Kosice su asi daleko? Mam cerstvu skucenost, platila som 120 e