Poraďte dobrú detskú hematológiu v Prešove

mariannaz
14. apr 2015

Dobrý deň, hľadám pre dcéru detskú hematologiu v Prešove. Neviem ani koľko je takých ambulancií v prešove a ktorá je dobrá. Ďakujem.

kascakova
14. apr 2015

a čo potrebuješ u dcérky riešiť? aký má zdravot.problém?

mariannaz
autor
14. apr 2015

Problém s vyprázdňovaním. buď máme zápchu a má stolicu 1x za týždeň alebo potom hnačkuje. už ani nepamätám, kedy mala normálnu kašovitú stolicu a už 2x sa jej stalo, že začala odgrgávať a smrdelo to ako vajcovka ☹ preto chcem s ňou ísť na vyšetrenie pre istotu aby sme nič nezanedbali.

zuzik307
14. apr 2015

@mariannaz asi treba ist skor na gastroenterologiu 😉 hematologia riesi problemy s krvou...

mariannaz
autor
15. apr 2015

Hej, to Som sa splietla, na gastro sme už objednany ale potrebujeme ísť aj na hematologiu, lebo je chudokrvna a treba kontrolovať krv pri liekoch čo berie na epilepsiu ☹

mariannaz
autor
15. apr 2015

Splietla som sa preto, lebo som zháňala gastro a hematologiu a gastro som našla a hneď objednala a hľadala som ešte hematologiu, preto som poplietla odpoveď že prečo potrebujeme ísť na hematologiu 🙂

nikus5
15. apr 2015

My sme boli u Dr.Turlíkovej /ambulancia v detskej nemoc. dolu, ale neviem, či je ešte stále tam/ a bola som spokojná. Na Gastro idete k dr. Olexovej?

ewelinna
15. apr 2015

Dr.Turlíková v pol. Reimanus na sekčove na 3.posch. 🙂 odmeraná, ale veľmi profesionálna, odborníčka s bohatými skúsenosťami

merien259
15. apr 2015

@mariannaz tiež odporúčam Dr. Turlikovu nám veľmi pomohla lekárka ako sa patrí 😉

mariannaz
autor
16. apr 2015

Na gastro sme objednaný k doktorke Olexovej a na hematologiu sme sa objednali k doktorke Turlíkovej 🙂

lenocka2412
8. feb 2019

@ewelinna zdravím, ešte stále chodíte k p. Dr. Turlikovej? Neviete či ešte stále sídli na Sekčove? Dakujem😉

lenocka2412
8. feb 2019

Žienky, prosím poraďte mi kam ísť s dcérou 14r.na hematologiu.. Prešov alebo Košice? Ďakujem. 😉

01patqa
28. júl 2022

Mudr. Orisek mozem odporucit, operoval 3 rocneho syna velmi ochotny, vsetko vysvetli jednoznacne odporucam