Poraďte dobrého urológa

123lucinda
5. jan 2024

Ahojte. Prosim vas, viete mi poradit dobreho urologa, ktory aj operuje oblickove kamene? Muz ma s nimi problemy, pravidelne sa mu vytvaraju. Bol uz aj operovany v TN, zavedeny stent, ale co si vytpel s pristupom personalu, nikdy viac. Zapad a stred slovenska. Dakujem za kazdu radu. Teraz ma kamen, poslednu dobu aj citi nepohodlie a je otazka casu, kedy sa uvolni a ma z toho depky. Niekto, kto ma dobry a zodpovedny pristup. Je uz zufaly. Dakujem

marlent
5. jan 2024

@123lucinda slobodník puchoc

alickapusinka
5. jan 2024

V Martine Kliment

123lucinda
autor
5. jan 2024

Dakujem vam. Hned si ich idem hladat...ak nejake dalsie navrhy a osobne skusenosti, prosim piste. Dakujem za kazdu radu

jaga18
5. jan 2024

N. Zámky MUDr Bernat

monro
5. jan 2024

@123lucinda MUDr. Dubravicky, BA

yalla966
5. jan 2024

@alickapusinka ku nemu sa da v pohode dostat/ objednat?

henka80
5. jan 2024

@123lucinda rozbijali mi laserom kamen v sukromnom centre Uroplus v BB, dr. Chudy. Poplatok cca 600eur.

alickapusinka
5. jan 2024

@yalla966 neviem jas som nebola kamarátku operoval na kamene.

columbovazena
15. sep 2024

@henka80 Dobrý deň, teraz som narazila na Váš príspevok. Tiež mám záujem o odstránenie kameňa, keďže v štátnej nemocnici mi dali3 termín až koncom roka, a mne ten stent vyslovene vadí. Ako dlho ste čakali na termín v Uroplus? Bolo to v rámci 1 dnovej chirurgie, že Vás v ten deň aj poslali domov ? Nemali ste nejaké komplikacie?.Ako hodnotíte celkovo Uroplus?.Za Vaše odpovede vopred ďakujem

juliana4755
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliana4755
Odpoveď bola odstránená
Zobraz