Poraďte dobrého kožného lekára v Košiciach

nanka3
9. máj 2015

ahojte, vedeli by ste mi poradit dobreho kozneho lekara v Kosiciach? Devätmesacna dcera ma pravdepodobne atopicky ekzem, nema ho velmi silny, ale nechcem, aby dr. hned vypisovala kortikoidy, skusala som natierat excipialom 3 tyzdne, ale velmi nepomohlo, taktiez som skusala krem od biodermy, ten nezabral vobec, tak som sa rozhodla, ze domacich pokusov stacilo a radsej vyhladam dr. Rozmyslala som, ze by som jej vyskusala dat fenistil kvapky ( proti svrbeniu), v navode som sa docitala, ze pre dojcata sa davaju 2 kvapky na 1 kg a davka sa ma rozdelit na 3 x, mate niekto skusenost, zabral fenistil, cez den sa velmi neskriabe ( zrejme je zamestnana hrou), ale ked zaspava, alebo ju prebalujem, tak okamzite ma ruky na chrbte, resp. na krku a skriabe sa, taktiez v noci sa casto budi (takmer kazdu hodinu, kedze kojim, hned davam prsnik, ale vidim, ze sa skriabe na krku, hrozi. Sa toho, ze ide leto, ruky a nohy budu hole a ona sa bude vkuse skriabat). Dakujem.

lenuska1009
9. máj 2015

Ja mám veľmi dobre skúsenosti s mudr.Hudakovou v Šaci. Je pravda,ze sa tam dlho čaká a poradovnik určujú oni. Ale s vysledkami som veľmi spokojna.Ešte aj priateľovi vyliečila dlhodobý ekzem na tvári,že pleť mu možno závidieť. Snaď pomôže aj tebe 🙂

nanka3
autor
9. máj 2015

@lenuska1009 dakujem 🙂