Poraďte detskú neurologičku v Bratislave

limenka
10. máj 2016

Ahojte súrne hľadám detskú neurologickú v Ba môže byt aj súkromná ktorá berte hneď pacientov lebo pôvodná P.dr nejak mám dojem že sa zanedbala niečo a potrebujem druhu aj kebyže mám to platiť nevadí. Ďakujem za tipy

saurian
10. máj 2016

@limenka my chodime s drobcom do Sinalgisu dr ostrihonovej a sme max spokojni.

rhiannon
10. máj 2016

@limenka my sme chodili Mudr Taligovej na Strecniansku.

limenka
autor
10. máj 2016

@saurian
Tam sme objednaný na september ale pôjdem tam určite

@rhiannon a aká je tu som čítala nie moc pozitívnych reakci a bola som tam s ňou kvôli synovi ako 1r a odpovede som nebola moc spokojná aj s prístupom k nemu a to sme boli tam aj s muzom

mirage
10. máj 2016

"detsku" ci " "dietatu" ?

limenka
autor
10. máj 2016

@mirage detskú mala som hore preklep

barbye
10. máj 2016

@limenka povedz v synalgise ze potrebujes surne termin nech Ti zavolaju ked niekto odvola termin. Mne povedali pred dvoma tyzdnami ze jun a odvtedy mi uz dva krat volali ci nemozem prist. Ale uz sme medzitym boli u dr Taligovej. Ta da termin hned na druhy den. No a k nej: platis. S tym pocitaj 20e a plus 10e za sono ale to nehovori nic o odbornosti. Pisem to preto lebo vacsina negativ na nu bola o poplatkoch. Zobrala nas na cas, je svojska a priama (nie kazdy kazdemu sedi 🙂 ) ale my sme boli celkovo spokojni. Dala nam par tipov ako este s malou cvicit atd.

kajoma
11. máj 2016

Taligovu rozhodne neodporucam, u nas vela zanedbala, okrem toho je neprijemna a za poplatok nevyda ani potvrdenie, chodime tiez do sinalgisu dr. Ostrihonovej a to je celkom o inom....

rhiannon
11. máj 2016

@limenka som prekvapena, ja som bola spokojna. Velmi mila je. Mne sa prave aj jej pristup a diagnoza atd zdali ok. Ale tak nemali sme nejaky vaznejsi problem, len mierny hypertonus.

limenka
autor
11. máj 2016

@barbye skúsim tam zavolať a nejako ich ukecal lebo ja som zúfalá s toho všetkého dcéra je ok ale jej stav mi robí dosť starosti

@rhiannon
Ja som s ňou nebola spokojná lebo povodne prečo sme k nej išli nejak utlmila a mala ako 9 stvornoskovat a to nerobí a bolo mi to dane príkazom no zostala som vsoku

@rhiannon keď sme boli cca 1.5r dozadu u nej celkom ok ale teraz na dcéru sa správala dosť nesprávne nakoľko je umrcana keď sa s ňou proti jej volí robí a dr neni s nich ona nadšená proste boji sa cudzích ľudí a už pindania každý inú skúsenosť má asi tak

barbye
13. máj 2016

@limenka ahoj ako to vyzera s tym sinalgisom? Budem tam pondelok/utorok volat a rusit termin ( 25.5. o 8:30 ) tak by som Ti dala vediet ked ho zrusim a hned na to tam zavolas ty hmmm?

limenka
autor
14. máj 2016

@barbye
Ahoj volala ale viac krát mi nedvíhali ale skúsim pondelok ešte to by bolo inak super lebo tie čakacky akože hruza ochota sa inak cení a u mna veľmi zvlášť keď ide o deti

barbye
14. máj 2016

@limenka ok dam vediet ked sa dovolam

limenka
autor
14. máj 2016

@barbye ok

barbye
16. máj 2016

@limenka teraz som volala a zrusila ten termin