Poraďte detského zubára vo Zvolene, v Banskej Bystrici

majusenka77
7. jún 2012

Zdravím mamičky, oteckovia....
prosím, vedel by nám niekto poradiť dobrého a trpezlivého detského stomatológa vo Zvolene alebo v Banskej Bystrici?
Naša ročná dcérka má už dlhšie dosť zúbkov (prvé nám vyšli už v 4 mesiacoch 😲, v 8 mesiacoch sme ich už mali 8) a režú sa jej ďalšie.
Aj keď jej zúbky od začiatku čistíme s detskou pastou Elmex, síce len raz za deň (večer pred spaním), je to často proti jej vôli - nemá to rada :(, takže to musíme robiť len tak narýchlo.
Teraz som jej ale zbadala niečo na prvých dvoch dolných zúbkoch (ako by sa jej kazila sklovina) a tiež na ďasienkach – tak by som jej to chcela dať preventívne pozrieť.
Ale malá je od narodenia veľmi plačlivé a náročné bábo, tak si neviem predstaviť, či návštevu zubára zvládne bez revu a scény – ani mne doma si to nedá omrknúť celkom dobrovoľne – tak sa bojím.
Budem vďačná za typy.

sampo
7. jún 2012

ahoj, ja len viem, ze na sliaci je dr.Zupka a ten je vraj velmi dobry, aj s detmi to vie 😉

majusenka77
autor
8. jún 2012

@sampo ďakujem za typ, skúsim si vyhľadať kontakt.

sampo
8. jún 2012

@majusenka77 myslim, ze je to aj na nete a keby si nenasla, tak sa mozem opytat kamosky, ta tam chodi

kyska
9. jún 2012

nas drobec a vlastne aj my dospeli chodime k dr. paluchovej-ordinaciu ma v areali drevarskeho internatu pri bucine
mala je v pohode aj po vloskovani ci plombovani zubkov. Teraz je uz "vycvicena" uz sa zubara neboji ale zo zaciatku sme ju bravali k zubarke uz ako krpatu zakazdym ked sme isli ja ci muz na osetrenie, aby si zvykla na to prostredie, par krat sme ju len povozili na kresle. Prve vysetrenia dopadli tak ze sa mala spetila a isli sme domov, o dva dni dalsi pokus... kukali sme pekny rozpravkovy serial Bol raz jeden zivot a tam je krasna kapitola o zubkoch.

Teraz pride mala k zubarke, pozdravi sa, sadne do kresla, ruky da pod zadok aby jej nahodou nevileteli ked jej osetruju pusu a po skonceni dostene malu odmenu vo forme prstienka ci minihracky. Proste pohoda 😎

majusenka77
autor
10. jún 2012

@katren ow, super, dík za link 😉

martinnp
14. jún 2012
majusenka77
autor
15. jún 2012

@martinnp ďakujem, podľa referencií vyzerá dobre, akurát, či berie aj malé detičky - skúsim tam zavolať

tatolu
1. okt 2012

@sampo Ahoj, ten pán dr. Zupka ešte na Sliači pracuje? Našla som na nete kontakt, ale hlási mi,že je neexistujúci.... Ďakujem za info 😉

tatolu
1. okt 2012

@sampo Podľa všetkého už ordinuje v Banskej Štiavnici 😔

sampo
1. okt 2012

@tatolu no pokial viem, tak ano.. kamoska tam chodi .. a teraz bola nedavno tam a nespominala, ze by uz bol v BS. Mozem sa jej potom opytat na kontakt.
alebo ti mozno aj ona poradi, ze @lindulak ? 😉

tatolu
1. okt 2012

@sampo Vďaka 😉

mmmonika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabii83
12. dec 2014

ahojte pani Dr. Kokavcova - je aká, chodi ku nej niekto? detska zubarka na Kyjevskom, alebo na Okruznej Dr. Haskova? dakujem

alen1977
15. júl 2018

Prosim poradte mi detskeho zubara vo Zvolene,potrebujem surne