Poraďte detského zubára v Malackách

sweetangel20
18. feb 2010

ahojte maminky, neviete mi poradiť nejakého dobrého detského zubára v MA? Ďakujem

lenka1smejka
19. feb 2010

Ahoj neviem,ze by existoval v Ma detsky zubar-nie je to nahodou skolska zubarka pri 1.ZS?Ale ak sukromny tak Fajnorova

sweetangel20
autor
19. feb 2010

no to ja neviem, ja nie som z MA, my sme sa sem len presťahovali. a zhánam zubára pre syna, lebo podľa toho nového zákona, musia aj takýto krpci k zubárovi na preventívku

lenka1smejka
19. feb 2010

Tak aj ja by som mala ist s malou k zubarovi lebo uz mame skoro vsetky zubky.Tiez som rozmyslala kam pojdem ale asi k tej skolskej...Aj ked ja som k nej chodila a nebola na mna velmi mila ked som sa bala 🙂 a Fajnorova je straaaasne draha

veronica1
20. feb 2010

Baby, presne tuto temu som chcela zalozit aj ja, na nete som zhanala nejakeho detskeho stomatologa no nic. A potom, nahodou, som pri Bille nasla jedneho-je to v tej novej budove, su tam vlastne sami zubari a na prvom posch. je jeden detsky. Aj nas zobral, no objednal az za pol roka, ze to staci. A ta Fajnorova-to je detska zubarka?

lenka1smejka
20. feb 2010

Neviem ci Fajnorka je detska ale moj brat 12rocny tam chodi ale aj dospelaci tam chodi...A ten pri Bille je sukromnik?Lebo nechcem ist k drahemu

sweetangel20
autor
20. feb 2010

veronica, to by aj mna zaujímalo, čo je drahý. on bude asi súkromný, že? bo tam sú len súkromníci.

veronica1
21. feb 2010

no tak to ste ma zaskocili, my sme neplatili nic, tak asi je statny. sice sa nam pozrel len na sekundu do pusinky, lebo mala ju nechcela otvorit, no neviem, objednal nas za 6mesiacov...tak uvidim ci a kolko budem potom platit. Ved ked budete niektora v Bille, tak tam zabehnite a pozrite sa.

sweetangel20
autor
22. feb 2010

nieee... to že sa u neho neplatí, neznamená, že je zlý. len sa pýtam, lebo niektorí zubári pýtajú prachy za všetko

gumimaci
25. okt 2011

@veronica1 Ahoj, ako sa mola ten zubar v MA u ktoreho ste boli? Este k nemu chodite?

majka5551
23. mar 2014

V tej budove niesu iba sukromnici sú tam zubary presťahovaní z nemocnice

marcela79
25. mar 2014

Milé maminy, výborný zubný lekár -Dr. Mogyliuk. Vrelo odporúčam. 🙂

alenpolak
27. mar 2014

@marcela79 mozem poprosit kontakt? dakujem pekne

marcela79
27. mar 2014

Pán doktor sídli v Malackách v budove Mestského úradu. Čísielko mám iba súkromné, čo neviem, či by bolo správne podávať ďalej, ale odporúčam. Myslím si, že lepšieho zubára niet... 🙂

adikaadika
24. apr 2014

Neplati sa teraz uz vsade a za vsetko? ☹ Ja som s malou isla tiez k tomu pri Bille, lebo ho mali v skolke na nastenke ako detskeho lekara. nic som neplatila ale ani nic neurobil. mala nechcela otvorit pusu a on nas hned zmietol zo stola a ze nech skusime za pol roka a to ma pritom kaz a potrebuje sa to urobit! ked som bola u svojej zubarky, tak mi povedala ze taka vec ako DETSKY zubar nie je, ze zubar je zubar a robi aj dospelych aj deti. Ze to je len taka reklama. Planujem malu zobrat teraz ku svojej zubarke a skusit stastie tam 🙂

buco15
23. sep 2014

@veronica1 ahoj prosím ta nevieš ako sa vola ten detsky zubar za bilou? a kontakt na neho prosím?

veronica1
23. sep 2014

@buco15 - doma sa pozriem ci mam na karticke telefonne cisle a napisem ti. Len taka info, dcere trhal prvy mliecny zub, lebo si ho nevedela vytrhnut sama a za 3 sekundy si vypytal 3EURa. Ja som si myslela že detský zubár keď chodí pravidelne na preventivky by mal byť grátis, to potom keby jej plomboval koľko by platila za to?

veronica1
23. sep 2014

@buco15 - tak meno neviem, ale tel.c. je 0347782272.

buco15
24. sep 2014

@veronica1 a este tam chodis ci to si tam bola iba jeden krat?

veronica1
24. sep 2014

@buco15 stale tam chodim, ved iny zubny detsky lekar v Malackach asi ani nieje.

micicici225
19. nov 2014

@veronica1 @buco 15 už viete ako sa vola ten zubár?a berie novych pacientov?

zmoz
14. jan 2015

MUDr. Ján Dekysky
Malacky
90101
Tel:034/778 22 72
Mobil:0903 414 154

kikuska84
14. jan 2015

Mudr.Ján Dekysky malacky mobil 0903414154 pevna linka 0347782272 je dobry

veronkal
14. jan 2015

Ako decko si pamätám , že ma naši dali Mudr. Dekyskemu a hneď ma odtiaľ aj brali preč,..prehlásili ma zubárke na 1ZŠ, Marochničovej tá keď zbadala čo mi Dekysky urobil zo zubami zalamovala rukami a hneď sa pustila do práce,.. nemáme s ním dobrú skúsenosť, a zatiaľ sa nám najviac osvedčila Marochničová,a mám 21 stále k nej chodím a pokiaľ ma nevyhodí tak tam budem stále 🙂, pri nej mám krásne zúbky 🙂

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska84
30. mar 2015

Ahoj ja som tam bola s kamoškinym malim ma 3 roky musel mu vytrhnut zubok ja ked chodim knemu tak platim malo každy sa čuduje napriklad som platila za vyčistenie kanalikou v zube +vrtanie a zablombovanie necelych 15 e.odporučila som ho kamoške pre malu ktora ma6 rokou a bola velmy spokojna už aj mi s mojou malinkou ktora bude mat 1 rok sme boli unho pozeral jej zubky doktor je velmy mili a aj posranduje

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denask1234
20. máj 2015

@kikuska84 ahojček, prosím ťa nevieš či ešte berie a či k nemu chodia aj dospelý? dakujem

denask1234
20. máj 2015

@marcela79 ahojček, prosím ťa nevies ci este berie pacientov? Má aj deti a aj dospelých? dakujem

kikuska84
20. máj 2015

Ahoj @denask1234 ma aj dospelych ale neviem či berie pa

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz