Poraďte detského nefrológa v Bratislave

ustrachana
22. jan 2013

vedeli by ste mi poradit dobreho nefrologa/nefrologicku v bratislave? okrem Kramarov, kludne moze byt aj sukromne centrum, ale bola by som rada, ak by ste mi poradili niekoho s kym mate poz.skusenosti ( goglit viem) tak by som sa rada vyhla prispevkom bez realnych skusenosti s lekarom, dakujem.....

reluska
23. jan 2013

už 9r. chodíme na Antolskú, mudr. Klačanská Ingrid - je to náš anjel strážny 🙂 🙂 🙂,

xlucia
23. jan 2013

@ustrachana ako ti radi maminka predomnou, nefro na antolskej je dobre

lenkasop
23. jan 2013

@ustrachana ahoj, my sme ododslaný na Kramáre, vôbec neviem čo a ako a tak sa ťa chcem opýtať, prečo nie Kramáre? 😒

lenkasop
23. jan 2013

@reluska prečo ste začali chodiť k nefro? mali ste zápal?

reluska
23. jan 2013

Mali sme obojstranný obličkový reflux, zoperovaný sme boli na Kramároch, robil nás dr. Pollák, rovnako skvelý det. urológ, ale chodíme na kontrolu na Antolskú, lebo p. doktorka je úžasný človek, poradí, podporí, pomôže vo všetkom. A hlavne má milý a ľudský prístup, čo sme zažili len u máloktorého lekára.... ako hovorím náš anjel

strawberry17
23. jan 2013

preco nie kramare? my sme tam chodili 2,5 roka a boli sme spokojni (a to som narocna 😅 )

kris557
23. jan 2013

@ustrachana
@reluska aj my chodíme k MUDr. Klačanskej a tiež sme nadmieru spokojní. Ale ako tam vždy vidím má tam pacientov neúrekom :-/

sarika333
23. jan 2013

Kramare-dr.Kizekova je vynikajuca.My sme chodili aj na Antolsku aj na Kramare,ostali sme na Kramaroch.Mudr.Klacanska na Antolskej bola velmi dobra,precizna,odborne zdatna,no zial viacero praktickych zalezitosti rozhodlo,ze sme prestupili k dr.Kizekovej.Mudr.Klacanska napr.nema priami v ambulancii sono,takze sme museli na sono vzdy vyckat zvlast dost vela casu par hodin samizrejme v uplne iny termin,az potom sa hlasit v dalsi termin zniva u dr.Kizekovej s vysledkom sona,kt.robil niekto iny,cize ona osobne si precitala len popis sona od vzdy ineho lekara sonografistu.U dr.Kizekovej nam vyhovuje ovela vacsia flexibilita,nema dlhe terminy na objednanie,max.par tyzdnov,niokamziteekedy len dni,ma krasnu ambulanciu s kobercekom a vela hrackami (u druhej p.doktorky maly klacal na studenom linoleu a tak sa hral),sono priamo v ambulancii a p.dr.ho aj vyuziva a okamzite ma k dispozicii stav obliciek,vsetko hned vidi a moze teda rychlejsie
e hned reagovat co sa tyka liecby.Pre pacienta je to velka vyhoda ze sa nemusi s dietatom 2x niekam vychystavat len kvoli tomu ze chyba sono.Potom este na Antolskej u dr.Kizekovej som musela s chorym dietatom behat desiatky chodieb a pischodi do inych blokov odovzdat si sama moc alebo krv,uplne na druhy koniec nemocnice.Na Kramaroch sme takyto problem nemali.Pani dr.Kizekova ma pristup velmi fundovany,odborne je spickova lekarka po vsetkych strankach,maximalne profesionalna a ludsky velmi ferova a spolahliva.Ma sestricku,ktora sa tiez vuplne hodi napracu s detmi;)

anamala
23. jan 2013

Presne tie iste veci ako sa pise predo mnou aj nam vadili na Antolskej, u dr.Kizekovej je to o niecom uplne inom, myslim si ze v dnesnej dobe by uz sono priamo v ambulancii najma s takym zameranim ako je nefrologia malo byt uplnou samozrejmostou, dr.Kizekova na Kramaroch je mimoriadne pedantna, skvela odbornicka, sono ako automaticka sucast vysetrenia u nej nechyba, na Antolskej sme chodili vzdy vlastne dvojmo, najskor si odcakat pekne velku radu na vseobecne sono (medzi babatkami kt.maju prednost, kedze aj tam chodia na klbiky, a ine) a o cca 1/2 a viac tyzdnov konzultacia u pani doktorky Klacanskej, kt.sa az vtedy dostala k vysledku sona (ktory uz vtedy mimochodom vobec nemusel byt aktualny)

ustrachana
autor
23. jan 2013

Dokt.kizekova ma od ludskeho pristupu velmi daleko a nehanbi sa pred pacientami ohovarat kolegov......

ustrachana
autor
23. jan 2013

A iny nefrolog v ba nie je? Najradsej by som chodila do sukromneho centra lebo ako pisete u d.klacanskej je to komplikovane tym sonom

sisinka26
23. jan 2013

MUDr. Černianska, ale ona je na Kramároch, začali sme k nej chodiť teraz s našou trojmesačnou malou a naozaj mala veľmi dobrý prístup, dokonca mi nakraslila to, čo sa deje s obličkami našej malej, aby som to pochopila a vedela, čo môže nastať. Takže oceňujem taký prístup. Ale sú to Kramáre...

vriend
14. feb 2013

@sarika333 @anamala ahojte my sme odporuceny na kramere k dr. Kizekovej od nasho pediatra, maly mal po narodeni nalez diletaciu duteho dystemu tak mame ist na kontrolu ci sa to nezhorsuje, neviete mi prosim dat cislo do ambulancie aby sme sa mohli objednat?, aka je tam cakacia doba? da sa objednat aj na konkretny cas?, aby som tam nemusela sediet s novorodencom pol dna?

estrapo
24. sep 2013

ahojte baby. googlim, ze dr. kizekova je nestatna. plati sa u nej za vysetrenia? viete mi niektora povedat aka dlha cakacia doba je u dr. cernanskej? dakujem. e.

akova
24. sep 2013

@estrapo my chodime k cernanskej ale asi ti neporadim. Maly je po operácii mocovodu a chodíme knej vtedy ked ideme aj na urologiu takze sa dopredu neobjednavam len vždy vybehnem za ňou do ordinacie alebo na oddelenie. Mám aj niekde na ňu mail ak by si potrebovala ...

estrapo
26. sep 2013

@akova ahoj. my sme v podobnej situacii. maly ma dva roky a je po operacii mocovodu, asi tak pred rokom ale iba teraz nas poslali aj na nefrologiu. ak mozes posli mi prosim ta mail na nu lebo dovolat sa tam je umenie. dakujem. e.

ajka82
19. nov 2013

Ahojte, neviete mi poradit nejakeho nefrologa, ktory nema dlhu cakaciu dobu na objednanie? Dnes sa mi podarilo dovolat na kramare k statnemu mudr kovaczovi, ale tam mi povedali, ze najskor o 2 tyzdne... to sa mne a dokonca aj nasej dr. zda dost dlho ☹ Rozmyslala som aj nad antolskou kku Kizekovej ze zavolam zajtra, ale ako citam, behat na sono a potom zas ku nej, to neni naj. riesenie... je mi jedno ci bude statne zariadenie alebo nie, len mi treba termin co najskor(podla mna do tyzdna max.) a nech nemusime behat sono a dr. v ine trminy.
Dakujem pekne