Poraďte detského lekára v Podunajských Biskupiciach

brona82
26. sep 2012

Dobry den mamicky.
Koncom novembra mam termin porodu a prave vybram nejakeho detskeho doktora. Viete mi niekoho odporucit v Podunajskych Biskupiciach ? Nename totiz auto, tak nechcem hladat daleko. Zatial som nasla len jedno odporucenie na pani doktorku Zemberovu. Vopred dakujem za rady a tipy. Zlatka

ninan2
26. sep 2012

@brona82 Na Bebravskej oproti Tescu je zdravotne stredisko a ordinuje tam doktorka Priehodova a Pokorna. Priehodova je relativne mlada, Pokorna je starsia. Potom este je doktorka Kostalova, oproti Pentagonu, ta je velmi vychytena a ma aj vela pacientov preto, zrejme sa tam aj dlhsie caka...
Najlepsie je asi ist sa osobne pozriet a porozpravat sa s nimi, a aj priestory pozriet. Na Bebravskej je to dost stare...

brona82
autor
26. sep 2012

Dakujem za info velmi pekne... 🙂

liz_lemon
26. sep 2012

@brona82 zalezi, na akej ulici byvas, lebo napr. Zemberova ta nezoberie, ak nepatris do jej rajonu, ja som jej tak volala, ale povedala, ze nie
tu si pozri podla bydliska, komu patrite
http://www.region-bsk.sk/bratislava.aspx
a hodnotenia lekarok su tu www.nasilekari.sk
my napr. chodime k Hudecovej (je na Lotysskej), je fajn, akurat ze uz ma svoje roky (69), takze casom ju asi vymenia

brona82
autor
26. sep 2012

liz lemon -dakujem za info.
Cize podla regionu by som si mala vybrat z nasledovnych :
MUDr. Grofová, MUDr. Zemberová, MUDr. Mesárošová a MUDr. Chudová. Mate nejake skusenosti z niektorou z tychto doktoriek ?

liz_lemon
26. sep 2012

@brona82 tito lekari nie su vsetci pediatri 🙂 len ta Zemberova, ostatni su:
Grofova - vseobecny lekar
Mesarosova - gynekolog
Chudova - zubar

myslim, ze Zemberova bude fajn, su na nu dobre ohlasy