Poradíte otorinolaryngologickú ambulanciu v Bratislave?

paulina506
15. mar 2012

Moja 6-mesacna dcera ma stale cervene usi a skriabe si ich. Mesiac som s nou chodila usnej, ktora ju najprv liecila antibiotikami, po dvoch tyzdnoch povedala, ze je to ekzem(kedze ATB nezabrali),ale spravila jej ster. Ster urcil bakteriu, tak nasadila kortikoid v kombinacii s ATB. chvilu bol pokoj a teraz je to este horsie ako na zaciatku. K spominanej dr. uz nechcem ist, aj kvoli neprofesionalnemu pristupu a ani ludsky pristup nic moc. dakujem

nika1987
15. mar 2012

Aj moj si skriabe uska ked.mu idu zubky...to bolo az take vazne ze jej nasadila kortikoidy??

beruska.zuzanka
15. mar 2012

Mudr. Hupková na Strečnianskej, je skvelá, dôsledná, milá na detičky, má peknú ordináciu, dá sa objednať na čas... ak by nejaké otázky, IP 😉

strociatka
15. mar 2012

my sme boli velmi spokojni s pristupom na Kramaroch v tom novom centre jednodnovej chirurgie, malej tam aj brali mandlu, ale ti lekari su velmi zlati:

http://www.centrumkramare.sk/

ale ked tak rozmyslam, asi by to chcelo pre istotu aj k nejakej dobrej koznej skocit, co ak je to vazne ekzem? neviem, nie som lekar, drzim palce aby ste sa rychlo zotavili, neviem si predstavit davat tak malemu dietatku kortikoidy, drzte sa

ivett1
16. mar 2012

A čo Kramáre?.. majú tam dobrých odborníkov, len tie čakacie doby, ale možno, keby si išla ako akútny prípad...aj my sa tam chystáme...teda môj manžel s mojím synom 🙂 kvôli zväčšeným nosným mandliam a problémami s dýchaním v noci... ☹

syslica
16. mar 2012

@ivett1 Ojoj, na Kramároch, teda v DFNsP majú síce dobrých odborníkov, ale lekári odchádzajú - napríklad Dr. Chebenová a to množstvo pacientov ostatní veľmi ťažko zvládajú.. je to tam vždy výlet na pol dňa, objednať sa nedá, treba čakať... viem o čom hovorím, lebo tu absolvujeme pravidelné každomesačné kontroly po zákroku. 😒

evel
19. mar 2012

Skus v sieti poliklinik ProCare MUDr. Lorenca.. je perfektny odbornik, sice sa za vysetrenie plati,ale necaka sa aspon a maju aj dobre pristroje aj audiometriu...... ordinuje aj na Antolskej,ale tam som u neho nebola..