Poradíte krčného lekára v Martine?

nickushka
3. máj 2012

Ahojte maminy, hľadám dobrého ORL lekára v Martine, potrebujem ísť so synčekom (19m) na krčné vyšetrenie pre zdurené uzlinky na krku. Poraďte ak viete niektorá. Ďakujem

nanku
3. máj 2012

Dobry ORL je MUDr. Mazur, ale v Ziline

hela_tn
12. aug 2012

MUDr.Valášková-detská ORL Martin

uberfrau
12. aug 2012

@nickushka MUDr.Božena Ondrušová .. naozaj vyborna lekarka, odporucam..sidli v novej modrej poliklinike na Mudronovej najdes to pod - ORL ambulancia PAVEL,s.r.o 😉

jankavrutky
12. aug 2012

ja som bola s malym u MUDr. Ladislava Dirnbacha vo Vrutkach, na Republikanskejj 6. mal sice dost vela ludi, lebo nema iba deti,ale bola som spokojna s nim

danatalu
12. aug 2012

ja by som sa prikláňala k dr. Ondrušovej u nej som bola s dcérou a bola dobrá, aj na dr. Valášekovú som počula dobré odozvy. Toho dr. Dirnbacha neradím, ja som k nemu chodila ako na klavír so zápalom ucha, vôbec mi to nevedel vyliečiť, už som myslela že ohluchnem,stále mi zvonilo v uchu a zle som počula, dali ma dokopy až v nemocnici.

dadica
24. aug 2012

Doktorku Ondrušovú môžem aj ja odporučiť, v stredu kedysi robievala v tej istej ambulancii dr. Kafková z nemocnice, tá vyšetrovala aj sestrinu malú, keď mala 2 mesiace.

nata18
17. máj 2018

Obnovujem tuto temu .. vedel by mi prosim niekto poradit dobreho krcneho pre malu v Martine? Poslali nas na krcne, len ja som pristahovana a vobec netusim kto by nas zobral. Tie dve tu spominane dr. Odrušová a Valašková este ordinuju pre deti? ma niekto najnovsie skusenosti? Dakujem