Poradíte gynekológa v Martine?

marybun
11. máj 2020

Ahojte, vedeli by ste mi prisim poradiť dobreho gynekológa v Mt? Budem sa tam stahovat a treba mi pomenit doktorov. Citala som dobre recenzie na mudr gatovu alebo mudr gala. Dakujem za kazdu radu 🙂

bykaterina
11. máj 2020

@marybun dr gatova neberie nove pacietky

ludinka
11. máj 2020

@marybun docent Tomáš je super, tomgyn.sk

dilino
11. máj 2020

ktorého Silvestra Gala za mňa TOP a ešte Kamil Biringer s nim mám tiež dobré skúsenosti.

bykaterina
11. máj 2020

@dilino Biringer má ambulanciu? Ja že má toho fest veľa keď robí v nemocnici zástup prednostu

bykaterina
11. máj 2020

@ludinka mala som ho v car a je super veru

dilino
11. máj 2020

@bykaterina to fakt tak ja ked som bola sice už to bolo dávno 12 rokov dozadu bol môj izbový vždy má povzbudzoval a mala som pred nim rešpekt aj Silvester Galo ten je tiež super aj Odona Fabušova je super oni sa tam viacerí dobrý zišli mala som rada ja Danka vtedy tam primároval.

bykaterina
11. máj 2020

@dilino ktorého Gala myslíš? Toho z gynfiv ?či ktorého?
Danko bol prednosta som ho zažila keď som bola na operácii na 3/6

vladka2503
11. máj 2020

Rozhodne Galo, ja som s nim veľmi spokojná 🙂

dilino
11. máj 2020

šak je aj druhý ale ten sa piše z dvoma L Gallo Patrick šuflikant prvej triedy takeho človeka najlepšie obchadzať na km

lenicka777
12. máj 2020

Ja chodím k MUDr. TOMÁŠOVI za mňa top

tinaholeckovie
7. jún 2020

@lenicka777 ahoj, moja, nebies, či berú nové pacientky? ďakujem

marybun
autor
7. jún 2020

@tinaholeckovie ahoj, bere, som mu volala. Pojdem k nemu. Povedal že ma vezme ak aktuálne nie som tehotna lebo ma vela tehotnych.

tinaholeckovie
7. jún 2020

@marybun tak to ja zrovna som 😣 škoda, že neberie. Ďakujem

marybun
autor
7. jún 2020

@tinaholeckovie ale vyskúšaj🙂 mozno budes mat šťastie🙂

lenicka777
8. jún 2020

@tinaholeckovie ano berú sesternica sa tam akurát prihlásila tiež a bez problémov ju zobrali 🙂

biankamaria22
14. júl 2022

@dilino presne tak. Patrick Gallo jemu sa vyhnúť ! A už keď u neho niektorá ste tak berte nohy na plecia. Zanedba čo sa len da

dilino
14. júl 2022

@biankamaria22 a máš vlastnu zlú skusenosť.

biankamaria22
29. júl 2022

@dilino samozrejme inak by som to nepísala, a nie len ja ale veľa iných zien čo viem

dilino
29. júl 2022

@biankamaria22 že ešte ordinuje tam na prieložteku pod nejakým lekárom lekár gynekolog ho zamestnal.

biankamaria22
7. aug 2022

@dilino pred rokom tam ešte bol, teraz neviem lebo tam už chvalabohu nie som

siranovamartina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz