Poradíte doktorku na Šustekovej poliklinike?

limenka
20. sep 2013

Ahojte vsetky mamicky a baby,

No uprimne som tu uplne nova a mam dilemu ako kazda mamicka ktora chce pre svoje dieta tu naspravnejjsiu pani doktoktorku.
Byvame ako je Namestie hraniciarov a doktorku by sme chceli na Sustekovej poliklinike len problem je v tom ze aku pani doktorku
si mame vybrat lebo termin je dani a doktorka kazda nemusi brat to mi je jasne tak prosim o radu. No co som citala referencie len dost
chabe MUDr. Ľuboslava Vakulová a MUDr. Gabriela Jelenčiaková len u tejto sa dlksie caka na objednanie ale 15 min cakanie.
MUDr. Michaela Černá som take nie moc pozytívne veci a posledna je MUDr. Viera Čákanyová . prosím vas hlavne o vase skusenosti
lebo fakt neviem a zase daleko mat doktorku od baraku sa mi zda namahavejsie ked som sama na seba odkazana a manzel na sluzobke.
Piste radte a vopred dakujem......

katrinka8
20. sep 2013

@limenka - ahoj, ja Ti neporadim ohladne vyberu dr.., kedze nie som z BA, ale poradim Ti, aby si si tuto temu zmenila z Otazky na Diskusiu (napis adminovi), pretoze do otazky Ti moze kazdy napisat len 1x odpoved a Ty nemozes na to reagovat. Plus pridaj si do nazvu temy alebo do toho popisu, ze v akom meste hladas dr. - aby clovek nemusel patrat 😉

alena16
20. sep 2013

Ja mám Šustekovu pár minút od domu, so synom tam aj chodím, ale dcéru som tam už nedala. Proste tam nieje z čoho vyberať, všetky doktorky sú už dáááávno v dôchodkovom veku, referencie nič moc. Radšej si nájdi vhodnú doktorku na Fedinovej alebo Záporožskej.

evkapalkova
24. sep 2013

Mas to velmi tazke, lebo vsetky tie doktorky su uz starsie pani. My chodime ku dr. vakulovej a keby som mohla menit, tak hned menim. Ved nemusis si vybrat podla obvodu, to je tvoja slobodna volba kam budes chodit.

levanda
24. sep 2013

Ahoj,my sme u Dr.Cernej. Nemôžem si vynachvalit....do 1 roka maju detičky prednost bez cakania, okrem ambulancie ma hned povedľa 2 "cakacie miestnosti akoby tzv.prípravne" , po 1 roku sa uz caka a tahaju sa listky pre poradie. Ale da sa objednat aj prednostne, za poplatok ako u kazdeho lekara...Neviem ako ini, kazdy moze mat iny nazor, ale my sme spokojni.

mimuska7128
9. nov 2014

Prosím vás môžete mi niekdo napísať o dr vakulova? Mám snou zle skúsenosti cI to len umna alebo už aj niemktore iné mamičky maju zlú.skúsenosť ďakujem, chcem ju zmeniť, preto.sa pytam

velkacica
9. nov 2014

mňa kedysi vypiplala MUDr. Jelenčiaková, žijem a teda referujem 😀

domulienka20
17. júl 2018

@limenka ahoj ja som bola u pani vakulovej 22 rokov veľmi som snou spokojná vie poradiť . Terás v októbri dávam ku nej dcérku.
Voľakedy si ošetrovala aj moju maminu aj sestru .
Čakanie záleží od toho kedy ku nej dôjdeš najhoršie to je ráno a tesne ku koncu . Ale zobere tá aj keby skončila o 12:00 a ty tam stále cakas