Pokazené zúbky u trojročných deti

jancika19
6. sep 2017

Ahojte baby poradte mi neakeho dobreho stomatologa-stomatologicku pre deti s ludskym pristupom moj 3rocny syn ma vpredu pokazene zubky a este mebol u zubara aby nemal traumu vdaka🙂❤

wetsel
6. sep 2017

Ak ti môžem poradiť tak by som ešte neinvestovala veľa peňazí do mliečných zubkov pre tvojho synčeka. A ak si pevne rozhodnutá tak napíš v akom meste by si ho chcela.. alebo pogoogli po nete 😉

corinne
6. sep 2017

ja zijem v zahranici a pocula som opacny nazor ohladom mliecnych zubov,nasa dcera ma 4r 8 mesiacov a ma 2 kazy na mliecnych zuboch a bolo mi odporucene to dat opravit.Kedze ceny zubov tu stoja vela penazi,tak sme sa predsa rozhodli investovat.mozno niekto poradi inac.

babulina
6. sep 2017

aj mliecne zuby su dolezite ci uz pre postavenie trvalych zubov, a ako aj to kazy su potencialnym zdrojom ochorenia, rovnako sa vie zub zapalit ako trvaly - za mna urcite opravovat najma pokial ma do vypadnutia tak daleko

liz_lemon
6. sep 2017

uz davno si s nim mala chodit k zubarovi, ved deti maju narok na 2 prehliadky rocne, tak by si navykol, a bol by kludny ked je teraz problem