PhDr. Elena Fuseková - psychologička

listicka1111
23. feb 2013

Ahojte, moju dcerku poslali k menovanej,aby jej vypracovala znalecky posudok.
Zatial som pocula iba negativa na nu, vraj pise posudky na objednavku, na deti krici a je totalne neprofesionalna.
Neviem,co mam robit,poznate ju niekto z vlastnej skusenosti?
Dakujem za odpoved.

janinah
23. feb 2013

pokiaľ viem,psychologičku si môžeš sama vybrať,podobne ako lekára

anuska74
23. feb 2013

Kto ťa k nej poslal, pediatrička? ked nechceš, ved chod k inej. kde je problém?

linda0085
23. feb 2013

Kto Ťa poslal k nej za účelom vypracovania znaleckého posudku? K čomu potrebujú tento posudok?
Nariadil to súd, alebo polícia?
Ja osobne sa domnievam, že v takom prípade si vyberať nemôžeš, znalec je vopred určený....

listicka1111
autor
23. feb 2013

Ano,poslali nas k nej z policie..A vraj je taka,ako som pisala vyssie ☹ mate s nou skusenost?

jurko10
23. feb 2013

máš pravdu, keď chceš na dieťa posudok, či už pre súd, alebo k inému konaniu, musíš sa dopredu objednať,
a až po mnohých stretnutiach ti urobí posudok. Žena chcela posudok na dieťa pretože sme chceli aby šiel skôr do školy, ale temíny námi nevyhovovali, museli by sme dlho čakať, preto sme sa objednali na posudok u ineho psychológa.

modroocko517
9. mar 2017

@listicka1111 no pridam sa aj ja mam s nou skusenost a pravdu povediac drzala stranu mojmu byvalemu a presne ako pises,je na deti zla,dza,hukala po nich a este aj po mne a posudok napisala zly a klamala,idem sa na nu stazovat,nadrziava chlapom pritom ma drzat s nami zenami neodpirucam ju he zla a skorumpovana

e_n
15. jan 2018

S PhDr. E. Fusekovou som mala len tie najlepšie skúsenosti.

miska_marko
17. jan 2018

@e_n prosim, vies co sa stalo? myslime tu istu co mala dnes pohreb? Dakujem.

e_n
23. jan 2018

@miska_marko Áno, bohužiaľ...

modroocko517
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modroocko517
8. feb 2018

@miska_marko to zomrela ta co bola pri postovej banke?v tn?

miska_marko
8. feb 2018

@modroocko517 áno pri pošt.banke, ale neviem čo sa stalo...