Pediatrička MUDr. Vajdičková na Dlhých dieloch

henrieta7
19. sep 2012

Ahojte, chodíte niekto k tejto pediatričke? Aké máte s ňou skúsenosti? Ďakujem vopred za príspevky.

cieficka
9. okt 2012

Ahoj Henrieta, ano poznam ju...🙂) chodime k nej od juna, ked sa nas maly drobcek narodil a myslim, ze je velmi mila a zatial mi vedela na vsetko zodpovedat...🙂))) neviem, ci chces ist s malym babatkom, ale tusim prvy mesiac alebo dva jej mozes aj na mobil volat...a sestricka je tiez velmi mila..a nesnazi sa za kazdu cenu lieky davat, co sa mi paci...a ked mal malinky problemy s bruskom, tak som jej mail posielala a odpisala v ten den...takze vrelo odporucam...🙂))

marmete
9. okt 2012

Ahoj, rovnako sa k nej mozem pozitivne vyjadrit, sice ju navstevujeme od augusta, ale som s nou a jej sestrickou spokojna. Akonahle som mala nejaku otazku, riesila a aj poslala za odbornikom, nech sa nic nezanedba. Obe vystupuju velmi milo a prijemne co je tiez velke pozitivum 🙂

henrieta7
autor
9. okt 2012

Jej, dakujem vam dievcata, pomohli ste mi. cieficka, ano chcem tam ist aj s babatkom, ktore sa ma kazdu chvilu narodit, ale aj by som tam prehlasila syna skolkara. Nasa terajsia pediatricka je sice tiez mila,ale nemam k nej 100 %nu doveru, a pre nase deti chceme to najlepsie 🙂

miilada
24. apr 2014

@cieficka
@marmete
@henrieta7

Caute baby, stale spokojne s pani Dr.? Ja prave hladam pediatra pre maleho, co sa ma coskoro narodit.

henrieta7
autor
24. apr 2014

@miilada Ahoj, ja som zatiaľ spokojná, pani doktorka vždy ochotne odpovie na všetky otázky, dokonca aj cez mail, čo je pre mňa veľká výhoda. Sú milé aj so sestričkou, odbornosť samozrejme my laici ťažko posúdime, ale myslím si, že aj v tomto smere vie. Ak by si chcela niečo ešte vedieť, pokojne sa pýtaj 🙂

cieficka
24. apr 2014

Tiez som stale spokojna;) odporucam. Hlavne nedava za kazdu cenu silne lieky, ale skusa najprv prirodne, co mi velmi vyhovuje. Pekny vecer. 😉

janka01234
17. dec 2014

ahojte, ako je to s platbami u Mudr Vajdickovej? ma zmluvy s poistovnami a za co sa doplaca?

kvik1
31. jan 2015

@henrieta7
@cieficka
Ahojte, kedze na Mudr.Vajdickovu je tu toho velmi malo, chcela by som sa spytat na vase skusenosti. Aky je jej postoj k ockovaniam a antibiotikam? Chodi pri novorodeniatkach aj na kontrolu domov? Da sa jej volat aj na mobil? A dava vela liekov? (mam skusenost ze on niekt. lekarok, aj ked dobrych, sa vzdy odchadza s taskou plnou liekov a sirupov...). A co sa platieb tyka, za co vsetko sa doplaca? Lebo pri hodnoteniach na lekar.sk mala slabsie hodnotenia pri cenach ale nepochopila som preco. Dakujem velmi pekne vopred za odpoved.

maminecka2
31. jan 2015

@kvik1 Ahoj, ja som s Dr. veľmi spokojná. Lieky nedáva zbytočne, vždy buď urobí CRP, alebo výter ak to nie je jednoznačné (môj malý mal 1.x ATB vo viac ako 3 rokoch, teraz u mladšieho pretrváva aj po ATB Moraxella v nošteku, ale nemá skoro žiadne príznaky, tak to nechala bez ATB, nech trochu zabojuje imunita). Snaží sa vo všetkom poradiť. Napr. je aj zástanca kojenia, nesnaží sa tlačiť do pridávania čajíčkov, fľaštičiek, nutrilončekov... pre kojené detičky.
Čo sa týka platenia, neviem porovnať s inými, ale podľa mňa štandard- za CRP cca 6,5€ (už neviem presne, ale ak sa odhalí, že netreba ATB, tak to stojí za to). Inak keď som aj ja potrebovala CRP, tak ho urobila aj mne. Viem, že sa dá u nej aj zaplatiť možnosť zavolať jej aj na mobil, my to nevyužívame. Tlačivo do škôlky myslím že 3€. Nezdajú sa mi platby prehnané.
My očkujeme tak ako sa má, takže neviem aký má názor ak niekto nechce očkovať, nikdy sme sa o tom takto nebavili. Inak raz mi na niečo odporučila aj homeopatikum, takže alternatívnu medicínu určite neodmieta.

kvik1
31. jan 2015

@maminecka2 super, dakujem velmi pekne za odpoved. Ak este niekto mate skusenosti sem s nimi, cim viac nazorov tym lepsie 🙂

henrieta7
autor
16. feb 2015

@kvik1 Ahoj, s MUDr. Vajdičkovou máme len dobré skúsenosti, platíš len CRP, cena je v závislosti od poisťovne ale vždy okolo 5 EUR, inak komplet cenník má vyvesený v čakárni. Antibiotiká určite zbytočne nedáva, zvykne robiť crp. Čo sa týka očkovania, očkuje len zdravé deti a pýta sa aj či v rodine nie je choroba, my sme odkladali kvôli chorobám niekoľkokrát (aj keď len kvôli soplíkom). Neviem ako je to teraz ale keď som ja mala novorodenca, tak som prišla ja do ambulancie, domov nechodili. Je otvorená aj alternatívnej medicíne.

kvik1
16. feb 2015

@henrieta7 dakujem!!!

luke123
29. aug 2015

Katarina Vajdickova is a horrible doctor, she hates kids, does not know anything about pediatry compared to any normal English hospital. Stay away from her!

angvis
12. nov 2015

Caute, ja mam inak na nu tip od mojej fantastickej obvodnej lekarky, za ktoru dakujem bohu ze ju mam, ked som ju ziadala o pediatricku s mierne alternativnejsim pristupom (nenarazam teraz na ockovanie, skor predpisovanie cukrikov ako antibiotika)---k mojej velkej radosti uz ale neberie nikoho len z miesta bydliska... :(

kosimo
21. jan 2016

ahojte baby chcem sa spytat pani doktorka Vajdickova kde sidli na nete su dve adresy na kresankovej 10 a matejkova 7 tak kde treba ist

cifrafree
15. feb 2016

@kosimo na kresankovu 🙂 su prestahovany 🙂

vikinka12345
29. nov 2016

ahojte, je tu niekto kto navstevuje pani Dr. Vajdickovu a nedal ockovat? Resp. daval ockovat neskor, cca v 2 rokoch? Ak ano, mozete mi prosim povedat, ci je otvorena aj neockovaniu? dakujem

anett52
4. jan 2019

Ahojte, su tu nejake nove skusenosti s touto doktorkou? Tiez mam na nu dobre odporucanie od velmi dobrej doktorky, byvalej obvodacky a chcem tam ist so svojim (este nenarodenym) babatkom 🙂

melmel78
13. feb 2019

Ahojte hladam pediatra pre mojho nenarodeneho drobca a tato doktorka je k nam najblizsie tak ma zaujima ci niekto ma s nou skusenosti. Vdaka

tribodky
18. máj 2024

Ahojte, aka je aktualna situacia u pani doktorky? Ste s nou spokojni? Berie novych pacientov, ak nie su z obvodu? Ako to ma s (ne)ockovanim?