Pediatri so Šamorína. Máte s nimi skúsenosti?

siriana
9. jún 2010

Byvame asi 30 km od BA, najblizsie mame zdravotn. stredisko v Samorine, tak by som chcela vediet, ci niekto z vas tam ma aj pediatra /pediatricku/.
Rada by som nejake referencie, pretoze tam nikoho nepoznam a nemam velmi dobre skusenosti s lekarmi vseobecne.

Mame sice aj nejaku doktorku vo vedlajsej dedine - Rohovciach - je to sice najblizsie, ale tazko zvazit vyhodu, ci najblizsie, ci najlepsie...
Prvy zasah dobreho doktora je niekedy rozhodujuci, a tak zvazujeme, ci budeme radsej dochadzat do Bratislavy, ale mame dobru doktorku alebo to mame naozaj blizko ale bude to loteria, kto tam bude...

siriana
autor
10. jún 2010

tak nikto nepozna, resp. nema skusenosti v Samorine s MUDr. Huberova, Adamcova...neviem kto je tam este ako pediater ????,

iris17
28. júl 2010

ahoj siriana, my chodime k dr. huberovej, je velmi mila, da sa u nej objednat a novorodencov berie bez cakania. mozem odporucit.

monr
29. júl 2010

k Huberovej sme chodili, kým sme tam bývali, ale nikdy viac, 😢 je milá, ale žiadne testy, ktoré sme potrebovali nedala robiť. A to mala dcéra opakované kašle s nádchou, teraz sme v ds a rieši sa to s alergológom.

siriana
autor
8. aug 2010

Diki za odpovede, nakoniec sme si na doporucenie vybrali v Ruzinove v BA doktorku Zborilovu a vyzera zatial v pohode, takze sa to vyriesilo, aj ked to mame 30 km, radsej takto ako niekam do neznama.. Castokrat prvy kontakt - pediater je najdolezitejsi - dokaze vela pomoct, aj pokazit, takze je to pre nas dolezite...