Pediater v Ružinove

2soni222
6. apr 2017

Ahojte,

vedeli by ste mi prosim poradit dobreho pediatra v Bratislave, Ruzinove? Ruzinov pre nas nieje podstatny, skor je pre mna dolezity volny postoj lekara k ockovaniu.

Dakujem.

carlos79
6. apr 2017

Ahoj, mi máme Annu Kotlárikovú v Ružinove v poliklinike naľavo od veľkej nemocnice a sme zatiaľ spokojný.

danushka23
6. apr 2017

Ambulancia RAPHAEL MED s.r.o., len neviem, ci este beru novych pacientov...

eliska13
6. apr 2017

@danushka23 nikdy viac vydrzala som tam rok.Kazdu vec chcela mudr.liecit homeopatikami, ale autorke bude asi vyhovovat, lebo je taka alternativna

carlos79
6. apr 2017

To už mi nevieme posúdiť keďže našťastie nás choroby zatiaľ obchádzajú a chodili sme len na prehliadky.

carlos79
6. apr 2017

aha, to asi nebolo na mňa

danushka23
6. apr 2017

@eliska13 100% pediater neexistuje a pre mna je rozhodujuca vzdialenost, kedze ju mame poruke, tak k nej chodime. Homeopatika nepouzivam vobec. Je pravda, ze nam ich sem tam odporuca, ale je na kazdeho rozhodnuti, ci ich pouzije alebo nie. Nie som zastanca ATB, pokial si to vsak zdravotny stav vyzadoval, tak nam ich predpisala - na zaklade CRP vysetrenia. Moja mala ma problem so zapalenymi ocami a vzdy dostaneme antibioticke kvapky. Kazdemu vyhovuje iny lekar. Zadavatelka hlada lekara, ktory ma volny postoj k ockovaniu a to maju obidve lekarky v tejto ambulancii. Co vsak neznamena, ze niekomu vnucuju svoj nazor, podla mna prevazna cast ich pacientov ockovana je.

2soni222
autor
10. apr 2017

Dakujem velmi pekne za vestky komentare 🙂 Ja studujem homeopatiu, takze skusim Ambulancia RAPHAEL MED s.r.o.

ekobio
1. júl 2019

Doktroka Hrachová zatiaľ robí v Raphael med - tam už nových pacientov neprijímajú.
Ale vraj bude od januára v Stupave otvárať svoju vlastnú novú ambulanciu a tam je šanca dostať sa, treba jej len napísať mail. Diaľnicou je to 15 minút od Bratislavy a v protismere, takže stále voľné cesty, žiadna tlačenica🙂