Pediater v Leopoldove

martinkahc
26. mar 2016

Ahojte dievčatá. Chcela by som vas poprosit o vaše skúsenosti s pediatrami v Leopoldove. Blíži sa mi termin pôrodu a kedže som v Leopoldove nová tak nemám ani predstavu na koho sa obrátiť. Viem len toľko ze su dvaja dr. Chudá a dr. Uhrovic. Dakujem za každý príspevok.

edn
26. mar 2016

ja chodim Chudej a som velmi spokojna.. je mila aj na mna aj na deti, sestricka tiez, kedykolvek mozem zavolat, ked je nejaky problem.. a ked je nieco vaznejsie, vzdy posle pre istotu odbornikovi.. pyta sa ma, ci chcem, alebo nechcem dat malym antibiotika.. a tak.. maximalna spokojnost..a posiela odbornikom do piestan, co tiez ocenujem, lebo u nas to je nic moc..mala mala zapal priedusiek ked mala 3 mesiace a hrozila nemocnica, ale snazila sa a vyliecila ju aj bez toho - co ja teda ocenujem najviac, ze hned neposiela do nemocnice - toho sa hrozim 🙂

edn
26. mar 2016

a pocula som, ze ten doktor tam viac nie je ako je.. ale to som len pocula

misaatko
26. mar 2016

Uhrovic ordinuje iba dve, ci tri hodiny denne okrem utorku, tie robi cely den. Preto sme isli chudej. Tiez nename ziadny vacsi problem, iba take banality. Je starostliva. Aj sestricka je super. S nou sa da hocico riesit aj po telefone. Mozme len odporucat.

martinkahc
autor
27. mar 2016

@edn
@misaatko
Dakujem Vám krásne za postrehy. Tiež sa mi nepáči ze Uhrovic ordinuje len dve hodiny denne. A na Chudú som čítala ze rada predpisuje antibiotiká ale ako vidím tak to nemusí byt pravda 🙂
A chcem sa este spýtat ako to ma dr. Chudá s poradnami? Naozaj tam musím čakať s bábätkom medzi chorými detičkami? Dakujem

edn
27. mar 2016

@martinkahc ano, cakat tam musis..ale vacsinou sestricka zoberie babatko skor a hlavne ja sa vzdy pytam o kolkej mam prist a ona sa vacsinou utrafi, ze tam nie je moc ludi.. celkovo tam nebyva moc ludi, takze ja som nejak moc necakavala.. ked bola mala uplne mala, tak nas vzdy uprednostnila a teraz ked je uz starsia, tak sa to da..

misaatko
27. mar 2016

Praveze s tymi antibiotikami skor opacne to uz ozaj musi byt aby predpisala. Male uprednostnuje, aspon ja som postrehla ze volala dovnutra mimo poradia viac krat. A tiez nam hovori o kolkej treba prist.

senta_sofia
27. mar 2016

Tiez sme u Chudej, nemozem sa stazovat, s tymi antibiotikami to neprehana, aj ked podla mna by viac mohla vyuzivat moznost vysetrenia CRP, ak by si spekulovala s neockovanim, u nej moc nepochodis,sestricka je super. Co mi vadi,ze nema oddelene poradne,cize prides s babom do cakarne medzi ostatnych pacientov,ale to ma malokto.

martinkahc
autor
27. mar 2016

@senta_sofia aj ja som za CRP mne a mužovi to robí obvoďák stale. A tiež sa mi nepáči ze nemá poradne ale hore baby písali ze v podstate stačí zavolať vopred a dohodnúť sa.

senta_sofia
27. mar 2016

@martinkahc mne teda dohovor vopred nikto nenavrhol, vzdy cakame,ked boli uplne malicki, stalo sa,ze nas zobrali dnu mimo poradia. CRP treba pytat, no vies ako to je,potom si za moc mudru matku 😀

janka10042017
29. jan 2021

@misaatko A neviete aký je MUDr. Uhrovič? Či sú mamičky spokojne ?

misaatko
2. feb 2021

@janka10042017 Ahoj. Uhrovič ordinuje v Leopoldove veľmi málo hodín. Je pediatrom ešte v Bolerázi, takže určite neodporúčam. https://www.zzz.sk/zariadenie/20587-vseobecna-a...