Ordinuje ešte MUDr. Klembarová?

kacicqa
25. feb 2016

Pls, ake mate skusenosti s dr. Klembarovou za cca posledny polrok? Maly vobec nebyval 2 roky chory, ale cca od decembra sa to zvrtlo, xodime do ambulancie Klembarovej castejsie a nikdy tam nie je, vzdy zastupuju tie dve starsie. Nebavi ma kazdej odznova vsetko vysvetlovat, kedze sa striedaju, casto maju protichodne nazory...
Klembarovu tam uz vraj riadne dlho nikto nevidel, priamu otazku sestricka aj doktorky len uhravaju do outu.
Viac-menej uz som nalomena vziat kartu, ale neviem kam...Poradte, najlepsie terasa alebo dolu v meste..
Vdaka

kacicqa
autor
25. feb 2016

..jop, este som zabudla..aj webku ma zrusenu..

chocholuska
27. jan 2017

Ahoj, my sme mali ísť minulý týždeň očkovať, ale decká boli choré, už v daný deň som sa jej nevedela dovolať. Ani na vrátnicu, nechápem. Chodíme tam od decembra dosť často a ona robí tuším iba pondelky a štvrtky, zvyšné dní robia staršie zastupujúce lekárky. Vôbec neviem, ako sa volajú, ale tá plnšia v postave je naša, stále chodíme ku nej na poradne a ja si ju neviem vynachváliť. Je veľmi milá , ochotná, dôsledná... Ale je pravda, že majú tie dve staršie protichodné názory, ale my vždy natrafíme na tú našu, alebo Klembarovu. Čiže zatiaľ sa nesťažujem, len by som sa jej rada dovolala.

kacicqa
autor
28. jan 2017

@chocholuska My sme to uz vzdali v decembri. Kedze sa budeme stahovat je nam lepsie xodit do PO, nasli sme tam super lekarku. Klembarovu som vynimocne zastihla v ordinacii ked som bola pre kartu. Pekne sme sa rozlucili, povedala som jej rovno preco xceme odist a v pohode to zobrala..

uzlanka
29. jan 2020

Dobrý deň môžete mi napísať ako ste s ňou spokojné s odstupom času? uvažujem že k nej budeme chodiť...boli sme u nej nastrelit uška a boli sme spokojný