Naozaj neexistuje dobrý pediater v Bratislave?

ipetka
5. mar 2018

Ahojte zienky, prosim dajte mi niaky tip na dobreho pediatra v Bratislave idealne Kramare (pokial je lekar naozaj dobry nemusi byt nutne z Kramarov). Uz som zufala a potrebujem dobreho pediatra pre mojich krpcov. Teraz sme boli 2 roky cca u Csadera ale ten mi pri prvom vaznom probleme zrusil zmluvu. Budem vam naozaj vdacna ked poradite niekoho s kym ste spokojne
Dakujem

sissy27
5. mar 2018

@ipetka MUDr. Kajtorová, ale je v Petržalke...
Inak prvýkrát počujem, že nejaký lekár zrušil zmluvu pacientovi, ak sa môžem opýtať, v čom bol problém?

dzukeles
5. mar 2018

@ipetka ahoj, ja ti neporadim. Pre nas rovnaky problem.. no zaujima ma preco vam zrusil zmluvu. Kedze spm sa k nemu snazila dostat... mozes aj so spravy prosim?

wolfie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vodavodickova
5. mar 2018

MUDr. Tana Novakova na Kramaroch🙂
sme velmi spokojni.

kikulienkadd
5. mar 2018

Ambulancia Mudr. Rolnej na ul.Kristy Bendovej v Dúbravke. Ordinuju 3 lekárky,2 sestry,deti ich majú radi a sú odborníčky. Odporúčam

adalea
5. mar 2018

Dr. Kartousova - Lamač. Je výborná, aj sestrička, ale neviem, či ešte berie nové deti

eribel
5. mar 2018

Ak si za ockovanie, potom jednoznacne MUDr. Marta Spanikova v Petrzalke.....ak si proti, ani vas nevezme......docitas sa o nej vela, je velmi pokrokova, radi online v poradniach na www.mamaaja.sk....

pink_lady
5. mar 2018

@ipetka aj mňa zaujíma dôvod prečo zrušil zmluvu... O aký problém išlo...
Ja na naseho lekára nedám dopustiť, ale od BA je ďaleko...

zeytin
5. mar 2018

My chodime Mudr. Patricia Goldenberg a maximalna spokojnost 😉

ipetka
autor
6. mar 2018

Ahojte dievcata, dakujem za rady.. a ohladom Csadera..V jednoduchosti som si povedala svoj nazor a on evidentne potrebuje len ludi ktorí budu slepo pritakavat na jeho diagnozy a riesenia..nechcem ohovarat baby ale ked si precitate recenzie (ako ja spatne) hned vam bude jasne..neda sa liecit cely zivot len kaslik a soplik u deti to urcite kazda z vas vie - v pripade niecoho vaznejsieho je to s nim o 180 stupnov horsie

wolfie
6. mar 2018

@ipetka preeeeeesne tak, suhlasim, vedela by som ti tiez porozpravat, ako sme dopadli pri vaznejsej chorobe, nikdy viac takehoto sarlatana

libawet
6. mar 2018

@ipetka neviem, či už v dnešnej dobe je skutočne nejaký všeobecný lekár dobrý, nie len pediater. O pediatričke svojho syna som si donedávna myslela, že je tá najlepšia ( má ju od narodenia a má aj dorast do 25 r.), min. rok mu na základe odberov a výsledkov určila diagnózu - inf.mononukleóza, boli sme v nemocnici ( mne sa to totiž nezdalo, pretože ako dieťa to pp. mal, no nemal o tom záznam ?...), kde na základe tých istých výsledkov, čo mala aj jeho pediatrička, nás doslova šokovali, že IM mať nemôže, lebo má na IM pamäť. protilátky, čo znamená, že ju v detstve prekonal, bohužiaľ - pediatrička to z výsledkov nevedela poznať a kryla sa nemocnicou....nemám slov!

mata128
6. mar 2018

@ipetka tiez som s nim bola zo zaciatku spokojna,vyhovovalo mi,ze bol pediater-kardiolog,kedze syn bol po narodeni operovany na srdiecko....ale zmenili sme ho,praktiky sa mi nepacili

dominika7990
6. mar 2018

Týchto mi odporučila na internom detskom dr z antolskej

ipetka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ipetka
autor
6. mar 2018

ospravedlnujem sa za chyby ale pisem v rychlosti a som z tejto temy nervozna

erikavesela
7. mar 2018

My mame Kollarovu na.kramaroch a som spokojna

ekobio
1. júl 2019

Doktroka Hrachová zatiaľ robí v Raphael med - tam už nových pacientov neprijímajú.
Ale vraj bude od januára v Stupave otvárať svoju vlastnú novú ambulanciu a tam je šanca dostať sa, treba jej len napísať mail. Diaľnicou je to 15 minút od Bratislavy a v protismere, takže stále voľné cesty, žiadna tlačenica🙂

ekobio
2. jún 2020

Závisí od toho, čo je pre Teba dobrý pediater. Ten ktorý vie alebo ten ktorý robí čo Ty chceš....to sú 2 veci
V Stupave je skvelá detská doktorka od januára 2020, pracuje s homeopatiou, tradičnou čínskou medicínou, biosoľami... Berie do obvodu deti mamičiek so vzťahom k prírodnej medicíne a eko životu. Nevadí , že nie ste zo Stupavy a okolia. Jej pacienti bývajú aj v Senci, Trnave, Dunajskej Strede......Má VIP poplatok, okrem iného zabezpečí aj presný termín objednania na vyšetrenie a telefonické konzultácie pri chorobe, treba jej napísať, či má ešte voľné miesta. Múdra sova Z Bratislavy 19 min krásne po poloprázdnej dialnici

bafka
26. jún 2021

@ipetka prosim vas nasli ste niekoho? Ja som v karlovke a v okolo tiez hladam, lebo z terajsej ma ide vystrelit na mesiac. Chcem pediatra, ktory riesi pricinu neustalej choroby a horucok a nie v cakarni povedat ze to je normalne a dnu ani nezavola.

ipetka
autor
30. jún 2021

@bafka nasli sme ale az v petrzalke pomoze vam to?

sabatini47
8. júl 2021

@ipetka mne by to pomohlo 🙏 ďakujem!

bebaba
22. mar 2022

@libawet prosim Vas, co nakoniec bolo Vasmu synovi? Riesime nieco podobne. Napisete mi prosim súkromnú správu?

dominikaanjel
23. máj 2022

@ipetka dobrý deň, môžem poprosiť aj ja koho ste si vybrali, my sme sa prisťahovali do Bratislavy a pomohlo by nám to, ďakujem krasne🙂

iramka
3. apr 2023

@ipetka ahoj, aj ja by som potrebovala, mozes ni odporucit? Vdaka

xixi6
12. jún 2023

@libawet Nie som odbornik, ale tu sa pise: Vírus je v organizme po prekonaní infekcie prítomný celý život a v období s oslabenou imunitou opakovane vzplanie.

mimibell
12. jún 2023

@ipetka My chodievame ku doktorke Miklovičovej. Je síce v Rači ale je to podľa mňa skvelá doktorka. Len neviem či berie pacientov aj z iného obvodu.