Najlepšie detské gastro

miusalex
1. aug 2020

Prosim o pomoc, hladam skutocne odborne gastro pre moju 2 rocnu dcerku, od narodenia ju testuju, kontroluju, boli sme aj hospitalizovani a nic sa nevie zistit, vsetky testy su negativne. Je mi jedno ci Slovensko, Cesko, Rakusko. Potrebujem skutocne odbornu, profesionalnu kliniku. Vie niekto poradit? Dakujem

luccija
1. aug 2020

@miusalex Assiduo Ba

miusalex
autor
1. aug 2020

Tam nas nezobrali, maju plno a z nasho okresu uz ani neberu, ale dakujem

lienocka2808
2. aug 2020

@miusalex neviem odkial ste, ale my sme chodili na detske gastro na Antolsku v Petrzalke k Mudr. Kremenovej. Sme velmi spokojni. Ak sa nieco vyskytlo, nevahala osobne mi volat. Su tam dlhsie cakacie doby, avsak ak sa jedna naozaj o surny pripad, podla mna by ste sa dohodli. Tel. Najdete na nete.

dilino
2. aug 2020

v MT lekárka Zuzana Havličeková o našu dcérku sa starala.

makova333
2. aug 2020

Mudr. Kremenova Antolska, Assiduo a neodporucam

jvlo
2. aug 2020

Trenčín mudr bielikova

andy2305
1. sep 2021

@miusalex ahoj, prosim ta nasli ste nejakeho dobreho lekara? Ja uz som zufala a tiez som povedala ze pojdem uz aj za hranice. Budem rada ak sa ozves.

miusalex
autor
1. sep 2021

@andy2305 ahoj, takmer po troch rokoch sa mi podarilo objednat do assiduo, tak cakame asi styri mesiace, pojdeme koncom oktobra. Testy v nemocnici v tn jej zase vysli vsetky v poriadku a mala ma od juna zase grcajuce obdobie. Dufam, ze v BA nas uz niekde nasmeruju, prihlasenie stoji 250eur, to je rocne clenske a napr. vysetrenie criev dychovymi testami od 40 do 110 eur.

ivkasu
1. sep 2021

@miusalex Ahoj, ak ma vsetko v poriadku a mava ,,grcajuce obdobie'' moze mat reflux (GERD). Vyskusajte antirefluxnu dietu. 😉

janeska17
4. sep 2022

@makova333 preco nie assiduo