Najlepší gynekológ v Humennom

ivanka8287
8. apr 2019

Ahojte, neviete mi niekto poradiť kto je v Humennom najlepší gynekológ? Chcela by som tabletky a neviem ku komu ísť. Momentálne som pri Kardošovej no tá sa mi nepozdáva. Ďakujem pekne za odpovede 🙂

jarex
21. apr 2019

Jachodim k Dr. Palkova Je velmi ochotna prikaždom probleme poradi .Ustretova radost k nej chodit sme tam zaregstrovana už cela rodina . Vrele odporučam 100% spokojnost -kontakt na ambulanciu 0573920178

mamkababkajanka
21. apr 2019

@ivanka8287 u Kardosovej som bola aj ja a nastastie, ze som od nej odisla...inak by to dopadlo velmi zle. Gyn v Humennom ale poradit neviem, lebo zijem v BA :/

puskaruka
21. apr 2019

V žiadnom prípade nie Palkova...hygiena strašná, vždy pred vyšetrovaním alebo vyšetrovaním zo spodu sono ju treba upozorniť. A viac má pacientiek rómskeho pôvodu....aby ste nedostala nejaké vytoky. Ja som preto od nej odišla, lebo vždy po návšteve v jej ambulancii som sa necitila komfortne tam dole, a to predtým som nikdy vaginálne infekcie nemala.

natalia96
2. sep 2019

Ahojte, nema niekto nove cislo na kardosovu? Nemozem ho najst na nete, pretože maju nove uz číslo