Najlepší detský neurológ/ička

vcielka79
29. máj 2018

Dobrý deň všetkým, ako sa už v nadpise píše, hľadáme špičkového detského neurológa/ičku na Slovensku...poraďte prosím, je nám jedno, v ktorom kúte Slovenska. Ďakujem.

meluela
29. máj 2018

@vcielka79 o aky problem sa jedna? kludne ip ak nechcete verejne, v jednom type diagnoz by som mozno vedela trochu poradit so skusenosti, ine neviem preto sa pytam

deti95060810
29. máj 2018

na Sk dobrého lekára nenájdeš....naša osobná skúsenosť s lekármi je že nám vždy najlepšie pomohli v Čechách....síce nás to stálo peniaze, ale prístup neporovnateľne lepší... Ak môžeš, radšej zbehni na český modrý koník a tam ti poradia za kým ísť...

xxxkatka
29. máj 2018

@deti95060810 vy ste presli vsetkych neurologov, ze mozes povedat, ze dobry na sk nie je? Ja viem, ze su aj idioti, aj priemerni, ale urcite sa najde aj par dobrych...
@vcielka79 ja odporucam Dr. Ostrihonovu.

skumavka
29. máj 2018

Za nás odporúčam Dr. Bratskeho, donedávna bol primarom detskej neurológie v KE, teraz tam už robí len na ambulancii a iba v stredu, okrem toho tuším pracuje na nejakej súkromnej klinike v Michalovciach.

tamaraaa
30. máj 2018

Ja odporucam v KE Dr.Eliasovu, a bol mi odporucany aj Dr. Bratsky

blumchen2
30. máj 2018

Dr makara michalovce

bymax
2. júl 2019

@meluela dobrý deň, v akej diagnoze by ste vedeli poradit? Dakujem.

meluela
2. júl 2019

@bymax pisem ip

tikalka
5. júl 2019

@vcielka79 ostrihonova a vraj v BB je Karovicova dobrá

bom123
19. sep 2020

@meluela dobrý, aj mne napíšte prosím, že v ktorej diagnózy viete pomôcť.ďakujem

andi1994
7. jún 2023

Ahojte poraďte mi prosím nejakého detského neurológa pre 10rocne dieťa. Nikde nás nechcú zobrať v Spišskej novej Vsi už nie je detský neurológ . Prešov nás odmieta lebo sme s Gelnice a to je Košický kraj. Polku neurologov som obvolala a každý ma odbil že Spišská alebo Prešov. . Kam mám ísť už s tým malým ? Poraďte mi prosím. . ďakujem.

sisa8957
17. apr 2024

@andi1994 môžem sa opýtať kam ste nakoniec išli? Ďakujem